hleda se v praze misto z fotky

Uz chvili jsem po tech Petrinskych nesel, ale jsem presvedcen, ze to jsou ony.

Na 95% jsou to schody z Vlašské na Petřín.

Je to focene presne z tohoto mista. (99.9% ;))

diky moc vsem. jak jsem byl upozornen, dnesni event je v blizkosti, takze se tam zaroven mrknu a pripravim hnedle stage. :wink: jeste jednou diky.

(hele dane, ja uz si nad tim lamu hlavu od nedele, tos to nemohl rict driv ;))

Je to ono schodiště. Včera jsem kolem 23h jsem šel na cílenou procházku. Bohužel jsem nevzal foťák. Ale je to ono.

diky moc, teda ja bych tam ve 23 uz nelez :slight_smile:

Mám to cca 300m od domovských souřadnic, tak sem aspoň přerušil cestu práce-počítač, doma-počítač aspoň procházkou.

Neměl by někdo z vás reálnou fotku těch schodů a zídky? Pro doplnění semhle:

http://www.filmovamista.cz/filmy/nalezena-mista/samotari_175/detail/

Mockráte díky! :wink: