Hledám kačerku na tento event GC1HXB3

Rad bych nasel kacerku, ktera by byla ochotna se mnou absolvovat tento zimni event v Beskydech. Dopravu zajistuju ja. Mam ale neprilis vhodny stan, takze kdyby mela vhodnejsi, bylo by to dobre.

Tesim se na odpoved :slight_smile: