Rad bych nasel kacerku, ktera by byla ochotna se mnou absolvovat tento zimni event v Beskydech. Dopravu zajistuju ja. Mam ale neprilis vhodny stan, takze kdyby mela vhodnejsi, bylo by to dobre.
Tesim se na odpoved ![]()
Rad bych nasel kacerku, ktera by byla ochotna se mnou absolvovat tento zimni event v Beskydech. Dopravu zajistuju ja. Mam ale neprilis vhodny stan, takze kdyby mela vhodnejsi, bylo by to dobre.
Tesim se na odpoved ![]()