Ahoj, omlouvám se, pokud to sem úplně nepatří, ale už jsem zoufalý. Před několika dny jsem ztratil jednu cennou věc, kterou se mi nepodařilo najít. Nakonec jsem skončil i u psychotronického hledání – bylo mi sděleno, že předmět existuje, je na volné ploše a získal jsem i jeho zeměpisné souřadnice. Vypadá to skoro jako blbost, protože je to desítky kilometrů od mého domova – to jsem našel na www.mapy.cz. Navíc nemám GPS a nejsem mobilní, takže je mi to k ničemu. Když jsem hledal na netu něco o GPS, narazil jsem i na tyhle stránky a zjistil, že je zde parta lidí, která se baví hledáním předmětů právě podle souřadnic, nemohl jsem tomu věřit. Prosím, pokud jste někdo blízko lokality Zlín, Zlín-Mladcová a byli byste tak hodní a mohli se tam podívat, kontaktujte mne na e-mailu [email protected] – napíšu víc. Nejedná se o hloupý vtip a nálezci, pokud to tam je, patří odměna. Vím, že to vypadá trochu divně, ale řekl jsem si, že musím zkusit všechno. Díky.
To vypada zajimave a dobrodruzne ![]()
Doufam, ze pokud patrani vyjde, dockame se nejake reportaze ‘jak to probehlo a jak to dopadlo’ a treba taky ‘o jaky predmet vlastne slo’ :] preju hodne stesti. kdybych byl u zlina, jdu se tam podivat, ale jsem daleko.. :]
Ano, to bych zde moc rád četl.
A to ty souradnice vypadli z toho psychotronika ?
jestli jo, tak je genialne vyreseno stahovani seznamu kesi :)) : “dobry den, zitra jedu do lhoty u prelouce, prosim pekne dejte mi nejaky souradnice kesek do 10ti kilometru, nejlip aby byly cyklo s obtiznosti do 1,5 a vhodne pro deti, psi povoleni …” :)) a sup je tu seznamek bez klikani na pocitaci ![]()
No, to mě zajímá… škoda, že nejsme poblíž …akorát by mě zajímalo co se hledá, jako jak je to reálné, že je věc desítky kilometrů od domova, kde jste třeba ani nebyl… Počítám s tím tedy, že to nebude třeba prstýnek. Pokud by se jednalo o nějakou pecku, pochlubte se někdo
Mám tu detektor a zemní radar
![]()
hmm..to se zda dobre, mozna bych podniknul i nejakou akci. jsem ale skepticky vuci tem souradnicim, asi by se pak borec nezivil timto zpusobem ale nasel by si nejaky poklad :), kdyz jsi vydal balik za psychotronika muselo to stat za to ( nebylo-li to neco srdciblizkeho)..asi by si pro to skocil sam. Dale, mapa na mapy.cz je presna podle te to klidne najdes (misto) kde to je..spise bych se zeptal na mestskych jestli to nekdo nenasel, nebo pohledal tam kde jsem to mohl ztratit, ci vyvesil nejake plakatky. ale jestli chces dej vedet ![]()