Ahoj, známý by rád začal s GC, ale má erika P990 a nemá žádný program na hledání. Je na to vůbec něco?
No, něco je tady http://www.allaboutsymbian.com/software/Sony_Ericsson_P990/Travel/GPS.php
a vzhledem k tomu, že to umí i Javu, tak se jistě dá něco najít i zde http://www.getjar.com/software/Sony-Ericsson/P990i
Ukázal jsem to kolegovi a něco si vybral. Díky