Šlo by v sekci Hodnocení dát nějaké info, jakým jiným způsobem lze hodnotit? Makro v GSAKu, GeoGetu nebo nějak jinak, pokud existuje.
A případně kdyby to šlo, přidat hodnocení do popisu keše v mapě?
Take by se myslim hodil dotahnout do konce system hodnoceni prez web, to znamena nezavysle na GSAK nebo GeoGet ci jinem programu… Idealne bych si to predstavoval tak, ze by se do listingu cache vlozil formularik ci spise odkaz(baner) ktery by po kliknuti odkazal na stranku s predvyplnenymi poly pro hodnoceni… Uzivatel by jen doplni procenta (pripadne Nick a heslo gc.cz). Doufam ze jsme to napsal dostatecne srozumitelne :). Ja se na neco takoveho tesim, ze bych to vlozil do svych cache ale bohuzel me sily na to nestaci (jestli to uz system umoznuje)…
PS: mozna by hodnoceni stalo i za zvyrazneni zde na strankach, ne kazdy si vsimne maleho odkazu v menu, neslo by zaradit mezi projekty? Aby bylo viditelnejsi…
Nešlo by prosím do hodnocení vložit možnost výběru vlastního řazení (podle sloupce který mě zajímá), případně i filtr podle zvoleného kritéria?
A druhá věc: Nebylo by možné vložit políčko pro hledání v seznamu?
Děkuji za odpověď ![]()
O tohle jsem žádal už aspoň 2x (proboha kolik tu těch vláken o hodnocení je? :D)
Pokud používáš Firefox, řazení podle sloupců lze zatím provizorně dosáhnout díky Table Sorter Scriptu.
Jak je to v Inernet Exploreru netuším…
A tohle, co už existuje nějaký ten pátek, by ti nestačilo? ![]()
Ehm…určitě stačilo…a asi ho i používá…neb ten dotaz Minutus položil jeden den před zveřejněním toho makra, což je pravda už nějaký ten pátek ![]()
Aha ![]()
Sloby udelat status obrazek i pro Best of? Pripadne jeden kde by bylo vsechno? PLS ![]()
Asi by to šlo. Připisuju to na seznam věcí, na které neni čas ![]()
Neni tu někdo schopný udělat grafický návrh obrázku? Na to nemám buňky a pak to vypadá jak to vypadá ![]()
Tak si jeste na ten seznam pripis udelani nejakych statistik hodnoceni, jako treba kolik je ohodnocenych kesi, nejvice hodnocene kese, atd, atd.
Dik. ![]()
Kurna, chtel jsem zkusit nakreslit ten obrazek a nechtene jsem hlasoval na nasi kesi. Jak to muzu zrusit sve hodnoceni? Slo by to zaridit aspon zde na strankach?
EDIT: pridavam navrh, vychazi ze scriptu pro greasemonkey a puvodniho statusu hodnoceni
U par kesek jsem si vsiml hodnoceni, tak jsem si rikal ze bych to pridal do listingu tech svych, ale zda se ze nejde udelat link ktery by WPT pred vyplnil a nebo se pletu?
Predstavoval bych si ze tam vlozim obrazek a kolem nej A HREF ukazujici na http://www.geocaching.cz/hodnoceni.php?wpt=XXXXXX a ono by to WPT predvyplnilo, lovec by jen kliknul sel dal. Nejde to? Neslo by to umoznit? D’ ![]()
pepa.z.pocernic napsal/a:
http://www.geocaching.cz/hodnoceni.php?w=xxxxx
Pekny, diky. [gc]GC1J6YE[/gc] … ehm http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=d4c4aad5-d6d9-4f4b-80a4-e61966e0f211
Stejne je to hodnoceni k nicemu - treba Tri bile brizy, ktere me zavedly na opravdu moc pekne misto a moc se mi libily, jsou hodnoceny silne podprumerne, zatimco kdejaka nudna mestska kes v Praze ma hodnoceni mnohem lepsi.
kaote napsal/a:
Stejne je to hodnoceni k nicemu - treba Tri bile brizy, ktere me zavedly na opravdu moc pekne misto a moc se mi libily, jsou hodnoceny silne podprumerne, zatimco kdejaka nudna mestska kes v Praze ma hodnoceni mnohem lepsi.
Neposoudím konkrétně danou keš, ale za sebe musím říct, že tohle hodnocení je zatím nejlepší, na které jsem narazil - problém samozřejmě nastává u keší, které mají "pohnutou minulost". Myslim, že sposuta kačerů - včetně mě - hodnotilo keše i zpětně podle tehdejšího stavu. Ale mě moc nevadí být keší mile překvapen
Nějaké extrémní nadhodnocení jsem rozhodně nezaznamenal. Pro zajímavost, napiš nějakou pražskou podle tebe nadhodnocenou, docela mě zajímá se na to podívat a říct si, čim to může být.
Spis mi ty brizy prijdou podhodnocene, nez ze by neco bylo vylozene nadhodnocene. Ale abych to srovnal, brizy na krasnem miste, jehoz existence me v Praze prekvapila s 34% vs Narodni museum s 56%, ktere je (nebo alespon bylo, kdyz jsme lovil) na opravdu osklivem spinavem miste plnem smogu (pamatuju si, jak jsem mel od kese cerne ruce)- tehle kesi (jejiz tema je moc fajn) by sluselo misto, kde je Vaclavak, ale tam uz bylo evidentne obsazeno
Na stavajicim miste imho nic moc. Ale asi mam holt nestandardni vkus, takze pouceni pro me je, hodnocenim se neridit, mohl bych zanedbat nejakou peknou kesku ![]()
Byt melmanem, udelam z Narodniho muzea mysterku (treba s navstevvou muzea) a jeji finale dam nekam pryc, treba k nejake pobocce Narodniho muzea na hezci misto… Doufam, ze se melman za konstruktivni kritiku neurazi, kdyz uz jsme si vzal jeho kes jako priklad.
To je samozřejmě otázka náhledu - ta keš má dobrý listing a neni umístěná tuctově, naopak docela šikovně, místo samotné opravdu ideální neni, ale 50-60% myslim celkově docela odpovídá.
to kaote:
To hodnocení nebude ještě dlouho k ničemu. Dokud nebude hodnotit většina kačerů, tak nemá žádnou vypovídací hodnotu. Řekla bych, že dokud keš neohodnotí alespoň 100 a více lidí, tak ty výsledky budou značně zkreslené.
Průměrné hodnocení 50% ze 2 hlasů nemá žádnou vypovídací hodnotu. To ji klidně jeden mohl dát 100 s druhý 0.
Jinak za sebe můžu říct, že si cením více keší, které mi ukážou něco nového. V tomto směru považuju za lepší keš někde u zapomenuté kapličky o které ví jan pár místních než dejme tomu srovnatelně zpracovanou u slavného Karlštejna.
A podle toho hodnotím.
kaote napsal/a:
Stejne je to hodnoceni k nicemu - treba Tri bile brizy, ktere me zavedly na opravdu moc pekne misto a moc se mi libily, jsou hodnoceny silne podprumerne, zatimco kdejaka nudna mestska kes v Praze ma hodnoceni mnohem lepsi.
Nevím jak teď, ale když jsem tam byl v listopadu, tak jsem našel rezavou plechovku s plným a totálně vlhkým logbookem, která byla zahrnutá tlejícím listím. Břízy byly hezké, ale …
A podle toho jsem také hodnotil.
Pokud je po patnácti lidech průměr 34%, tak asi nebude něco v pořádku. A nemyslím tím to, že málo lidí ujíždí na břízách ![]()