Moc gratulujeme k očekávanému narození dcerky Leničky.
Teď je nejdůležitější začít co nejdřív a nenásilně s geovýcvikem ;).
Suma sumárum - to sa mosí zapit. A pořádně.
Tož na její zdraví :).
Taky se přidávám, měl z toho asi takovou radost že mi vyfoukl FTFko v Lužicích.
Už jsem mu gratuloval v logu.
Tož na zdraví! (sakra, mě je 15, já zapíjat nemožu…) ![]()
Super zpráva - přejeme hodně štěstí, zdraví a radosti! ;)![]()
Díky za gratulace! A slibuju že se z ní pokusíme vychovat odpovědnou kačerku a zdatného georobotka B) A jdu pokračovat v zapíjení
![]()
Blahopřejeme rodičům k přírůstku do teamu a nové kačerce přejeme vždy přímou cestu za šipkou života.