Honzula posiluje tým

Moc gratulujeme k očekávanému narození dcerky Leničky.
Teď je nejdůležitější začít co nejdřív a nenásilně s geovýcvikem ;).
Suma sumárum - to sa mosí zapit. A pořádně.
Tož na její zdraví :).

Taky se přidávám, měl z toho asi takovou radost že mi vyfoukl FTFko v Lužicích. :slight_smile: Už jsem mu gratuloval v logu. :wink: Tož na zdraví! (sakra, mě je 15, já zapíjat nemožu…) :smiley:

Super zpráva - přejeme hodně štěstí, zdraví a radosti! ;):stuck_out_tongue:

Díky za gratulace! A slibuju že se z ní pokusíme vychovat odpovědnou kačerku a zdatného georobotka B) A jdu pokračovat v zapíjení :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Blahopřejeme rodičům k přírůstku do teamu a nové kačerce přejeme vždy přímou cestu za šipkou života.