Ahoj, uvital bych spolecnost pri zdolavani 3 mysterek v Hornim Bezdekove v uvedenem terminu + kesky v okoli. cas cca 8-16h. V aute jsou 3-4 mista. PS: cestou planuji odlovit 12345 678 ;) ps2: tak prihlasen je numira, takze volne jsou 2-3 mista
Na 12345 678 bych ráda (je to ta na Lužinách ?), ale bohužel je pracovní den:(![]()
To je presne ona ;), ale na Luzinach ma skutecne jen vychozi bod ![]()
JJ, je pracovni den, ale ja mam dovolenou ![]()
peziku preji prijemny a hlavne USPESNY lov tobe i numirovi. Muzu doporucit, az odlovite 1234… a pak ty HB1, HB2 a HB3, cestou dom se stavte na vecu v hospode ve starym pivovaru v Unhosti (prvni barak Unhoste pri prijezdu od HB). Je to carodejnicka restaurace a z nasich dvou navstev jsme uplne uneseni. Hooodne doporucujem!
A myslim si, ze nejaky obcerstveni budete asi fakt potrebovat ![]()
Mozna se v HB potkame, chci jet na HB2. Je to suprova zalezitost, jeste ted me boli nohy:). Po dnesku vim, ze si musim vzit sebou prasky na uklidneni;) A plzensky, na zapiti prasku. Opravdu se moc tesim!
tak jestli se potkame, rad byc vymenil CWG ![]()
jdu delat domaci pripravu ![]()
Vzdy pripraven!
Bude mi potesenim. Snadno se pozname - cloveka, ktery utika s papiry v ruce po navsi HB a stekaji na nej psi, nelze prehlednout:).
akce problehla uspesne a hornobezdekovske mysterky byly zdolany
vlakno zamykam