HRAD SOVINEC PRO CACHERY

Dávám sem pozvánku na event… hlavně z toho důvodu, že by zde neměl být problem s kapacitou eventu.

http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=de02b7ea-d21a-4e15-bf72-0a2402717eef

Jste všichni srdečně zváni.

POZOR JEDNÁ SE O VŠEDNÍ DEN ODPOLEDNE - tj. PÁTEK O VELIKONOČNÍCH PRÁZDNINÁCH.

Sovinec byla moje prvni cache, skoda ze jsem zrovna mimo Cr. :frowning: event bych si nenechal ujit… Ale snad by se pro me naslo aspon CWG (kus za kus?) :wink:

Dávám dotaz do diskuze. Šel by to někdo z Rýmařova přes Rešáky, bude dost vody a vodopády budou stát zato.

Jééé to máme 15 minut autem od baráčku a pěšky od nás je to sranda zvlášt ted. Tu je pěkně mokro a určo to bude klouzat.

NOVINKA: voda v podzemi klesla takze bude po dobu eventu mozno navstivit i archivovanou kes http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=70f149e9-8457-47fb-b7d0-fa2fa6abf1e9 COVINECKY COGNAC
Pry je tam krasne bahýnko a nejaka ta vodicka :slight_smile:
Doporucena vybava: rozhodně baterka(nejlip celovka), nejaky kompleni obleceni na zaspineni - komplet i nahradni ponozky pro jistotu (k tomu snad i igelitovej pytel at to pak mate jak v aute odvest), gumaky, nejlip i helma.

skoda ze to neni az v sobotu :frowning: v patek jsem jeste v praze…

No jo no, v sobotu uz je Sovinec oficialně otevřený…

Doufám, že té vody není po pás :smiley:

a nejedete zpatky az nekdy o vikendu pres unicov? taky tam je 5ks kesi :smiley:

mam totiz jeden geocoin co ma namireno do Vyskova a ty mas v infu ze z vyskova jsi :slight_smile:

Doufám, že té vody je aspoň po pás :wink: Už se těším.