Hradec Králové

Zdravim jsem cerstvej kacer a hledam lidicky z Hradce Kralove a okoli na pokec a semo tamo i na nejakou tu vypravu :o))

Nejlip napsat na ICQ 225 390 613

Mrkni na GC16ECC tam určitě někoho potkáš. (Nemůžu vložit link, protože velký bratr právě stávkuje.) Honza

Tak link vložím já :

http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=0b65ea2f-882c-4b5c-a87b-fd6bcc740d2f

Jinak pokud ti nevadi spolecnost dvou rarachu, tak neni problem…

No, jestli dorazis na Hra-Kra-Beer, tak potkas vic lidi, nez si dokazes predstavit - aspon podle toho, kolik se zatim hlasi… :wink:

Ja tam budu taky! :smiley: