Hradečtí votroci útočí I. - Neski má #100!!

Gratuluju chlape - a ať Ti to šlape! [:D]

Nejenže mi děláš radost pěknýma logama na mých keších (vč. dvou FTFek! [;)]) a taky pěkně vymyšlenýma keškama, ale hlavně mám upřímný respekt z toho, že na honby za keší vytahuješ tu svoji drobotinu… [Y]

Tak ať Ti vydrží nadšení pro věc a šipka dál ukazuje přesně a neomylně!

H+

Neskiho jsem mel tu cest potkat na Sharteanine aquaductu a byl mi sympaticky.

Neski preji ti pohodovou a prijemno cestu k dalsi stovce a co nejmene chyb autoru pri lovu FTFefek (jako ja na PPM6)

Chlapi dik za kondolence. Doufám , že se brzo uvidime na nejakym geopivu.

 

Śkveleeeeeee !!! Moc gratuluji.