Tak už se ke stovce dohrabal i druhý geo-kamarád z Hradce - Honzal i se svým týmem!
Přeju, ať vám to dál pěkně šlape po zajímavých místech a budu se těšit na další kešky od vás - zatím udělaly všechny spoustu radosti. [Y]
H+
Skvele. Prvni stovka je nezamenitelna meta !! Moc gratuluji.