S geocachingem teprve začínám a tak můj dotaz může být pro někoho úsměvný ale ač se snažím jak chci nevím jak zkopírovat vybrané keše z geocachig.com.Vždy mě jde do přístroje (Oregon 300) zkopírovat vždy jen po jedné což funguje po nainstalování pluginu v pohodě.Rád bych vybral některé zatržítkem (či označil všechny) a odeslal do přístroje,nemůžu ale přijít na to jak.Za radu moc děkuji.
Zkus vygooglit něco třeba o programu Cacheprinter/Skrýšotlač a export do PQgpx
Na import z gc.com musis byt PM a pak pres PQ. Jako neplatici budes muset najit jine cesty. Ja pouzivam GeoGet, Skrysotlac a nejake dalsi drobnosti.
Mohu doporučit program MoZiGo viz zdejší vlákno. Funguje dobře i na dlouhé listingy.
Program je ve slovenštině a je celý free
Děkuji moc za informace.Myslel jsem si že stále někde dělám chybu a ono hle není to tak jednoduché.Jdu laborovat.