http://www.norc.cz/ další pomoc kačerům?

Možná budu za blbce a každý to zná, ale narazil jsem na tyto stránky které by mohly pomoci v hledání kešek ve větších městech, tuším že tam zatím je Praha a Brno.

web zajímaví ale moc si nedokážu představit jak by mi to v praxi mohlo pomoct, krom materialu na fotohinty pro autory ale ty se v ČR bohužel velke oblibě netěší.:frowning: jinak musim obdivovat slušné rozlišení fotek .

Treba by se takhle dala "obejit" nejaka multina :slight_smile:

Já to myslel v tom smyslu při mysterkách k ověření místa atd.. a pokud by jsi neměl GPS je toto bych řekl velkým pomocníkem :wink:

Znam, ale je dobre, ze se to objevilo i zde. :wink:

Snad se bude projekt dale rozvijet…

Viz: http://technet.idnes.cz/google-street-view-i-v-praze-a-brne-virtualni-prochazku-ulicemi-ale-nenafotil-google-g3d-/sw_internet.asp?c=A090207_175014_sw_internet_pka

jj to máš pravdu multin a mysterek stylu spočítej zené sloupky u brány a pod.. je mnoho to by skoro šlo jít rovnou na fynal :slight_smile:

No, na "tohle" jsem zatim pouzival kombinaci google earth a v nem zdroje wiki commons + panoramio + flickr, nicmene tohle je prijemne. Vim o tom uz par tydnu, nekdo na IRCu hodil odkaz (a to jeste tusim nebylo zpracovany Brno). Sikovni lidi, sikovni.

// teda, ne na lusteni multin, ale na "streetview" v cr… grr.

Hezké. Jen doufám, že pak ještě bude mít někdo chuť dát si práci s vytvořením multiny.

Super!!!
Zrovna předevčírem jsem přemýšlela, kde bych něco podobného našla.

Díky za tip.