I+B+M+H slaví tisícovku!

Pro ty z vás, kteří jste nebyli na Vyškovském eventu a ještě to nevíte: Ivo z I+B+M+H zde stylově oslavil svých Tisíc keší evropských!
Moc gratuluji k dosažení GeoOlympu! B)

Tak To Ivo a halvně jeho rodino gratulu a jen tak dál do dvou ticí už je to jenom kousek. Nechť vám vaše nové olimpské božství hezky svítí na cestu za novými poklady. :smiley: :wink:

Ivo, blahopřejeme ke zdolání GeOlympu.

Tak nadseny kacer Ivo uz zdolal pomyslnou tisicovku. Velka gratulace!

Gratulujeme, teď už jenom "dva tisíce keší světových"!!!

Tak už je to tady. První patro zdoláno a můžeš stoupat dál. Blahopřeji a ať se daří.

Velka gratulace z Brna. :slight_smile: Drzime palce.

Obrovská gratulace z Ostravy :slight_smile:

No to je výborné, tak vás vítám mezi tydýty a přeju pevné nervy a ten správný družicový signál. :wink:

Koukám sem jen sporadicky, ale teď jsem trefil do hezkých zlomových kulatin - držím palce do dalších odlovů. :wink:

Taky se pridavam s gratulaci, to je krasne cislo, preju hezky pokojik v pavilonu s vyhledem na kesku :wink:

Taky taky…ne slavil, ale taky se pridavam ke gratulaci :slight_smile:

Taky se pridavam se ke gratulantum. Flasku sice nemam, ale i tak ti Ivo preju, at ti to dal slape!

Velká GeoGratulace!
Jsme rádi, že tě to pořád baví a děkujeme za hraniční kešky, zvláště pak za skvělé eventy (vždyť Silvestr byl náš první!).
:p:D

Velka gratulace, prani dalsich tisicu a mnoho diku za eventy minule i ty pristi!

Ivo gratuluji k této významné metě, tlapou ti potřesu při nějakém setkáni. :wink:

Ivo, super, blahopřeji.

Blahopřejem, blahopřejem co nejsrdečněji umíme a na dvojku na začátku číslice se už těšíme.

Gratulace k peknym kulatinam :slight_smile: