Pro ty z vás, kteří jste nebyli na Vyškovském eventu a ještě to nevíte: Ivo z I+B+M+H zde stylově oslavil svých Tisíc keší evropských!
Moc gratuluji k dosažení GeoOlympu! B)
Tak To Ivo a halvně jeho rodino gratulu a jen tak dál do dvou ticí už je to jenom kousek. Nechť vám vaše nové olimpské božství hezky svítí na cestu za novými poklady.
![]()
Ivo, blahopřejeme ke zdolání GeOlympu.
Tak nadseny kacer Ivo uz zdolal pomyslnou tisicovku. Velka gratulace!
Gratulujeme, teď už jenom "dva tisíce keší světových"!!!
Tak už je to tady. První patro zdoláno a můžeš stoupat dál. Blahopřeji a ať se daří.
Velka gratulace z Brna.
Drzime palce.
Obrovská gratulace z Ostravy ![]()
No to je výborné, tak vás vítám mezi tydýty a přeju pevné nervy a ten správný družicový signál. ![]()
Koukám sem jen sporadicky, ale teď jsem trefil do hezkých zlomových kulatin - držím palce do dalších odlovů. ![]()
Taky se pridavam s gratulaci, to je krasne cislo, preju hezky pokojik v pavilonu s vyhledem na kesku ![]()
Taky taky…ne slavil, ale taky se pridavam ke gratulaci ![]()
Taky se pridavam se ke gratulantum. Flasku sice nemam, ale i tak ti Ivo preju, at ti to dal slape!
Velká GeoGratulace!
Jsme rádi, že tě to pořád baví a děkujeme za hraniční kešky, zvláště pak za skvělé eventy (vždyť Silvestr byl náš první!).
:p:D
Velka gratulace, prani dalsich tisicu a mnoho diku za eventy minule i ty pristi!
Ivo gratuluji k této významné metě, tlapou ti potřesu při nějakém setkáni. ![]()
Ivo, super, blahopřeji.
Blahopřejem, blahopřejem co nejsrdečněji umíme a na dvojku na začátku číslice se už těšíme.
Gratulace k peknym kulatinam ![]()