i.o. team je početnější

[color=red]i.o. team má ode dneška georobotka Tadeáše, skoro čtyřkilového a půlmetrového :):):)[/color]
[color=navy]Vítáme ho na svět a přejeme ve zdraví spousty nalezených keší, totéž jeho stvořitelům![/color]

Super, blahopřejeme!!! Hodně zdraví a štěstí miminku, trpělivosti a tolerance rodičům. Máme velkou radost!

Gratulujeme :wink: Začíná další etapa maskovaných odlovů městských keší :smiley: At se všem daří, hlavně zdravíčko. Nás to čeká v nejbližších dnech také :stuck_out_tongue:

Ač neznám, tak se sluší pogratulovat a popřát všem hodně zdraví a elánu do života.

Dobrá zpráva, srdečně blahopřeji.
Jestli z něj bude eventový TB, tak si ho velmi rád zaloguju. :slight_smile: Přimlouval bych se za podmínku, připojit ke každému logu foto, aby vznikla hezká galerie. :wink:

Ahoj,
gratuluju!..
At Vam mimisek poradne roste a je zdravy!
My jsme nedavno oslavili 1. narozeniny… uzivejte si to, dokud se nehejba, jen lezi a kam ho polozite, tam ho zase najdete… :slight_smile:
Az zacne lezt a chodit, tak je to teprve blazinec.. :wink:
viz nas Kuba ..:wink:

Mno to mildopajdo velice souhlasím nám se do rodiny narodila hočička 12.4. a Kuba má 2 roky tak to znám

Mimochodem gratuluji k narození georobotka do i.o.teamu

No sláva! Už jsem byl netrpělivý. Upřímě gratuluji.:smiley:
Tak kdy začnete lovit?

[color=blue]Konečně po čase zase dobrá zpráva, blahopřejeme…! Jaký bude mít nick a už mu vybíráte vhodný model GPSky ;)?

Tak ať roste a hlavně zdravíčko…
Ivo a tým[/color]

gratulujem ku georobotkovi, nech je zdravy a prinasa Vam iba radost :smiley: