Tak jak jsem slíbil, tak jsem i udělal. Zatím sem vystavuji ukázku ikonek. V podstatě jsem obšlehnul originál, ale dal jsem si práci a překreslil je do SVG.
teď už by mě jenom zajímalo jakou velikost zvolit.
A taky nevim jestli se mám dělat i s ostatníma druhama keší. (asi budu muset, když existujou).
Dejte mi vědět váš názor a jakou velikost zvolit aby to bylo použitelný.
Díky.
a víš že bych to tak možná nechal? Těchto cachí je pár a spíš pomůže odlištit tuto "skupinu" od těch hlavních a početných než je rozlišovat navzájem mezi sebou. Skoro bych to aplikoval i na earthcache
Přesně jak píše Fénix, nechat jen ty 3 hlavní, a ten zbytek buď jednou barvou nebo takhle bez. Osobně bych vyhodil žlutou a dal k multi tu hnědou a zbytek nějak míň výraznej
Já bych to nechal tak, jak je prapůvodně navrženo. Barva pozadí vždy jaksi podtrhuje "hlavní" barvu použitou v ikonce. Dokonce i barva pro zbývající čtyři odpovídá tomuto pravidlu a vypadá to hezky, decentně.
to ja bych to rozhodne nedelal, barvy maji odlisovat, o ty ikonky vlastne ani nejde, dokonce bych dal jinou barvu pod event, at se zvyrazni nebo naopak znevyrazni