ikonky keší do Geomapy

Tak jak jsem slíbil, tak jsem i udělal. Zatím sem vystavuji ukázku ikonek. V podstatě jsem obšlehnul originál, ale dal jsem si práci a překreslil je do SVG.
teď už by mě jenom zajímalo jakou velikost zvolit.
A taky nevim jestli se mám dělat i s ostatníma druhama keší. (asi budu muset, když existujou).

Dejte mi vědět váš názor a jakou velikost zvolit aby to bylo použitelný.
Díky.

Asi bych ty pozadí udělal jednou barvou pro všechny ikonky. :slight_smile:

to jsem měl původně, ale takhle budou lépe rolišitelné.
spíš bych potřeboval poradit jakou barvu pozadí dát na ty zbylé čtyři..

a víš že bych to tak možná nechal? Těchto cachí je pár a spíš pomůže odlištit tuto "skupinu" od těch hlavních a početných než je rozlišovat navzájem mezi sebou. Skoro bych to aplikoval i na earthcache

Přesně jak píše Fénix, nechat jen ty 3 hlavní, a ten zbytek buď jednou barvou nebo takhle bez. Osobně bych vyhodil žlutou a dal k multi tu hnědou a zbytek nějak míň výraznej

Já bych to nechal tak, jak je prapůvodně navrženo. Barva pozadí vždy jaksi podtrhuje "hlavní" barvu použitou v ikonce. Dokonce i barva pro zbývající čtyři odpovídá tomuto pravidlu a vypadá to hezky, decentně.

Mně se to líbí. :wink:

tak jsem vyrobil ještě malou ukázku v akci. Pravděpodobně se na této podobě už nebude nic měnit.

Vypadají skvěle!

to ja bych to rozhodne nedelal, barvy maji odlisovat, o ty ikonky vlastne ani nejde, dokonce bych dal jinou barvu pod event, at se zvyrazni nebo naopak znevyrazni

Jsou ty ikony hotové a někde ke stažení?

Jasně jsou ke stažení tady

Odpovídal jsem ti soukromou zprávu hned jak si se ptal na ty disablovaný varianty.

Tak to je možný, že jsem na to mezitim zapomněl :slight_smile:

Mohl bys udělat ještě ikonu pro CITO?

jasně že mohl. a určitě bude chybět jenom tahle? kdyžtak udělam všechny…
během dneška to bude.

cito by myslím mělo stačit. Díky

mám jen skromný dotaz… kdy se dá očekávat, že bude geomapa osázena ikonkama?

Tak všechny ikonky jsou tady
Připojil jsem k tomu i muj zdrojový SVG soubor, čímžto uvolňuji svůj počit v široký plén.

Jo a taky by mě zajímalo kdy už to bude :smiley:

Kdy to bude ještě nevím, zrovna se na tom dělá.