IMG-POI

Nazdarek mam mapu ktera je se všim všudy od Garminu pokud ji ale protahnu přes mapedit a uložim ji jako POI zustanou POI ( to co chci :o) ) ale bez popisu - ulice,telefony atd. Nemate někdo lepší zpusob ? at2) nema někdo program jak z *.wpt udělat *.img (POI) Diky

Zjistil jsem ze to dela cgpsmapper free verze ps: nema nekdo full verzi :o)

Zaloz si ucet na http://mapcenter.cgpsmapper.com/ muzes tam poslat svou mapu v polskem formatu (*.mp, *.txt) a zpracovani probehne pres full verzi. Pak je verejne pristupna, takze by mela byt vytvorena tebou, nebo nekym kdo na ni nema copyright :-).

Diky za info :o) Zkusim to

nop tak jsem to tam 2x poslal… chteli to v ZIPU ale nic z toho IMG z toho neudělali…

myslim ze by to melo byt ve formatu *.mp , to co jsem ja poslal jako *.txt mi taky neproslo :slight_smile: .