Implicitni adresar v GG2

Ahoj, nevite jak nastavit aby exportni implicitne nabizel nejaky konkretni adresar? GG v open list implicitne nabizi datovy adresar a pote co provedu open list, tak mi export skace automaticky taky do datovyho adresare:(

Mne to skace vzdy do posledniho pouziteho v GG, bez ohledu na to, pro kterou funkci byl adresar zvolen. Ale myslim, ze takto se chova diaplog OpenFile na Win standardne.

Me SaveFile skace do posledniho, ale OpenFile vzdy po zapnuti GG skace do datoveho adresare.