Nevite,jak dostanu pointy z extrexe do infomapy 13? Nedari se mi je nikterak importovat.
U IM je problem ze zere pouze format *.gps. Takze tady najdes nastroj pro prevod souradnic do IM. Je to sice pro Geko, ale to neva. Je tam i navod jak data dostanes do IM.
Jinak IM13 neni zrovna moc uzivatelsky pouzitelnej soft pro praci s daty z gps. Pokud ale nemas jiny mapovy data, tak co delat.
Jeste jsem na ty stranky koukal. )-: Dekuji (-;