IŠANI mají první stovku!

Naši známí Išani za mediálního nezájmu potichu zdolali svojí první stovku a už nám silně dýchají na záda. Gratulujeme jim a přejeme spoustu hezkých výletů za kešemi. Honzik&Pavlinka

Ja si vsiml, pak jsem zapomnel poprat, se Slavkem jsme se o tom i bavili v praci, ze poprejeme a zase jsme zapomneli :) Dodatecne gratuluju za sebe, Slavek to urcite vyresi nejak sousedsky :)

Mimochodem, on a Gaspi_cz to maji taky na spadnuti... (a ja na tom pracuju :))

Ahoj kamarádi !

Tož velká gratulace a Minja přeje další úspěšný lov, mnoho štastných a krásných zážitků a těšíme se na další Vaší super kešku.. At se daří !! [Y] 

Musim se pripojit ke gratulaci, sice Vas osobne neznam ale neustale na Vas narazim v logach. Snad se nekdy na Vysocine taky potkame. Prvni stovka pixlicek je to na co se nezapomina. Tak at Vas to bavi i nadale a at mate spoustu peknych zazitku z geocachingu.

Goblini taktéž připojují své gratulace… A přejí spoustu hezkých míst objevených díky geocachingu… Ať se daří i nadále…