Pochopil jsem, ze existoval na poi.cz seznam kesi importovatelnych do aplikace tomtom jako body zajmu. Tam uz jsem to nenasel. Je tedy nejaky postup jak napr. GPX dostat do bodu zajmu v tomtomu? PM jsem, skrysotlac i gsak pouzivam, jen me trochu tlaci cas. poradite? pripadne me nasmerujte. diky moc
Neni nic jednodussiho nez pouzit tohle makro do GSAKu - http://gsak.net/board/index.php?showtopic=6378&view=findpost&p=77801
diky moc, vyzkousim. na tohle jsem nenarazil
A nebo makro do GG… najdeš jich tu hned několik
No však GSAK umí export do TomToma nativně, bez jakýchkoli maker… A kdo nemá, tak GPX na ov2 formát vhodný pro TT se dá překonvertovat pomocí GPSBabelu…
to makro pro gsak funguje skvele, skoda jen, ze se ke kesi v tomtomu (BZ) nedozvim aspon GC cislo kese. Takhle musim mit jeste zapnuty jiny prostroj se stejnou databazi kesi, jinak sice s TT dojedu na miste, ale pak nastava pocitani a hledani, ktera kes to vlastne je. Mate na to reseni?
Trochu nechápu… nicméně moje makro GSAK umožňuje sestavit název POI podle potřeby, defaultně má název keše, ale lze přidat waypoint a obtížnost/terén.
Já podle TT dojedu na místo určení a pokud již přímo na místě nevidím, kde by keš mohla být, vytáhnu Locify res. HandyGeocaching, dohledám nejbližší keše, takže hned vidím tu správnou a jdu si pro krabičku..
s tim definovanim nazvu a pod. jsem nevedel, me se zobrazuji jen ikony bez niceho, asi to budu muset jeste poladit, defaultne tam nemam nic, tak nevim. Kazdopadne ja jako hlavni pouzivam garmina se 100 body,v tomtomu jich mam samozrejme vice, takze bez HG nebo Geoscouta musim jet pres wap GC a tam jak jiste vite je dohledani nejblizsi kesky trochu pres loket.
b7 napsal/a:
s tim definovanim nazvu a pod. jsem nevedel, me se zobrazuji jen ikony bez niceho, asi to budu muset jeste poladit, defaultne tam nemam nic, tak nevim.
Ladit to bohužel nijak nejde, název se v TT zobrazuje teprve když konkrétní POI vybereš.
Ano, TT zobrazuje POI jako ikonu. Ale pak samozřejmě v seznamech vidíš a můžeš hledat podle názvu POI…