kdyz jsem daval #40, tak jsem chtel nejakou specialni… tak jsem vybral Zvonicovou premii
pak uz to jsou takove asi nezajimave kesky… ale #300 jsem si vybral zajimavou Pankrackou Sekyrarnu
tak nevim… esli budu nejak "slavit" #500.. ale asi ne… ![]()
jen kdyz mi GSAK hlasil ze petikilo udelam v cervnu 09, taxem se snazil to stahnout, pak to byl brezen 09, a ted se snazim abych mel #600 do 1.1.2009!.. ![]()
nebo mozna #700?? … :o B)
Tak jsme dnes oslavili 100.Výlet po Hruboskalsku jsme zakončili jubilejní "Vyskeřskou motýlí" - a stálo to za to !![]()
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=8aacf3e5-487d-4af0-a473-f4e273882c32
Já si chtěl dát jako svou stou,tu u který sem se dozvěděl o geocachingu ale nelogoval.Ale bohužel se mě to o 1 keš nepovedlo:(.Dvoustovka už proběhla tak nějak náhodně.
Ja jsem dnes nalez svoji 500 a ani jsem o tom nevedel, takze zadna mistni oslava nebyla. Nejak jsem mel v hlave o jedno cislo min ![]()
Ale byla pekna http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=2ce00bbf-798c-4eea-aea9-f245ff80fa85
My jsme oslavili první stovku šampaňským, dvoustovka proběhla nějak skrytě a dvěstěpadesátku jsme vlastně v sobotu také neslavili, sestra si při vyzvedávání kešky roztrhla prst :(, tak se víc ošetřovalo než oslavovalo
Mohu jeden dotaz ? Chystáme se založit svou keš a nemohu si vzpomenout kde na netu jsem kdysi viděl zelené samolepky (různé velikosti) ke stažení na polep keše, nápis Oficial geocache atd. - múžete mě někdo poradit, popř. poskytnout link ? TFTinfo :o)
[center]Protože každým dnem " PADNE" naše 100 určitě ji nechci lovit někde v bažinách v dešti. A protože tento týden snad bude pěkně, jeví se jako dobrý tip [cache]GC1A2AK[/cache] - Jeji název je více než výstižný: Pocta Geocachingu. Snad to tak mělo být, že jsem se s jejím autorem zcela náhodou setkal na letošnim INVEXu - prostě život nám ji naserviroval přímo pod nos , a to je výzva. Hmm ?[/center] ![]()
První stovka je skutečně nejsladší!![]()
Proč tomu tak je, nikdo přesně nevysvětlí, ale je to tak. My jsme ji oslavili šampáněm (českým :D). Ty další stovky jsme doma vděčně pozdravili stejně. Ale pětistovka, to bylo něco! Oslava s našimi geopřáteli byla skvostná a veselá, a dostali jsme pár krásných dárků. Paráda.
Nikdy jsme návštěvu keší s kulatým číslem neplánovali! Kdyby nás nepotěšila ´jakseslušíapatří´na jubileum, byli bychom zklamaní a za to kešky nemohou.
Lovím jak mi vyjde čas, takže stovka nakonec padla neplánovaně, protože byla zrovan kolem cesty.
Když jsem nedávno dosáhhl 180, říkal jsem si, že by bylo pěkné ulovit bonusovou cache České Budějovice. No, jenže dnes v praze se mi zadařilo 10 ks ana víkend se chystám na Středohoří. Takže 200 padne opět někde náhodně u cesty ![]()
Prvni stovku jsem si vybral event,libil se mi,ale druha stovka bez oslavy,byla to dost hloupa kes v Posumavi,asi ,myslim nema cenu nejak prehanet,mam radost z hezkeho vyletu i nalezu.
Mám dva úlovky před sebou a budu mít 300ale tentokrát už to neplánuju nějak to dopadne dnes jdu na Styx a pak nějáká zase bude ![]()
Trošku oživuji téma..Jako stovku jsem si vybral v Brně GC1CYCIJ TB hotel:Pod svicnem je tma,každopádně nejlepší je první..
já dal jako 500 megaevent v Solnohradu…
Ja 500tou dal Hrabalovu Hradistkou. Byli jsme tam se synem loni (ted uz take kacerem) na kolech. Oslavili jsme to jak jinak nez veceri v tradicni restauraci "Hajenka".Bylo to moc fajn. Pomalu se blizi 1000covka, musi to byt neco exlusivniho :-).
Já svou 50 oslavil… nevim teda jestli oslavil… ale vyrobil a začal jsem používat nálepky do logbooku ;);)![]()
Svou stou jsem si plánoval, protože to byla [cache]GC159KY[/cache] Opravdu si zasloužila být jubilejní keší.
Ja se snazim slavit kazdou celou stovku vzdycky nejakou specialni kesi, no ne vzdycky to vychazi
Za posledni dobu stoji za to akorat #1000 na Styxu, coz jsem mel v planu uz dlouho, a fakt se nesmelo stat, aby to nevyslo (taky jsem kvuli tomu jel specialne do Prahy)
A 1100 uz zas byla nahodna.
Snažím se aby na "kulatiny" vyšla nějaká pěkná cache, myslím že nejlépe mi to vyšlo na stovce, kterou jsem oslavil STF na [cache]GC12246[/cache], teď se mi blíží čtyřstovka a tak pokukuju po [cache]GCVV53[/cache].
Na svoji 800stou jsem si naplánoval také první 5*. Sice to dalo trošku práce to všechno zesynchronizovat, ale vyšlo to..
Jako 100 jsme dali Styx, na 200 jsme měli naplánovaný Epsilon, ale nevydrželi jsme a dali ho dřív ![]()