Pomožte prosím:
Jak mám zalogovat TB, když jsem vyzvednul TB z kesky, nezalogoval vyzvednutí a hned jsem ho dal do jiné kešky a neopsal si jeho tracking number?
Konkrétně jde o tb [tb]TBE9B4[/tb].
Ted je v kesi Tex-Czech.
Díky
Pomožte prosím:
Jak mám zalogovat TB, když jsem vyzvednul TB z kesky, nezalogoval vyzvednutí a hned jsem ho dal do jiné kešky a neopsal si jeho tracking number?
Konkrétně jde o tb [tb]TBE9B4[/tb].
Ted je v kesi Tex-Czech.
Díky
Nejlip asi kdyz se orbratis na nekoho kdo byl pred tebou a mel ten TB, jeslti nema cislo..
Anebo na majitele.
Anebo jsem koukal, ze uz je to prakticky jedno uz grabnul nekdo dalsi.