Ahoj napis jim, ze se ti nezdarila aktivace na
[email protected]
a oni ti to zaktivuji rucne.
(Osobni zkusenost)
supr diky … asi anglicky napsat co ? ![]()
Uz nekolikrat jsem platil PM pres PayPal a vzdy bez problem vcetne nasledne aktivace, ale o problemech s kodem jsem uz parkrat slysel
na me se lepi smula.. takze pokud existuje nejaky problem s platbou PM tak ji urco chytnu ![]()
EDIT: tak sem splacal jeden email tak uvidime …
Zdravim pridam zkusenost. Ja jsem si kdysi u mbanky zdarma zridil ucet (kvuli vysokemu uroku) je uplne zdarma… zdrama zrizeni zadne poplatky… proste nezaplatite ani kačku a davaji vám jen penize z procent. Je tam Mkonto,a Emax.. na emaxu jsou procenta.. prevedl jsem penize na mkonto kde mam k uctu kartu a jednuduse vsechno nacvakal do gc.com behem par v terin si penize odecetli a mam premium. Jednoduche rychle a hlavne uplne bez problemu s jakoukoliv aktivaci… ![]()
No nevím, není 670,- Kč a 30,- USD přeci jen rozdíl?
A víš, že fakt ani netuším - jediná mnou k tématu peněz v poslední době řešená mysterka se týkala jejich fyzické podoby, ne směnného kursu.
No, hlavně jsem měl dojem, že dotaz se týká spíše stránky technicko-organizační, ne "výhodnosti koupě"…
Líbí se mi paranoia všech kolem platebních karet a jejich bezpečnosti… Znáte někdo někoho osobně, komu byla zneužita platební karta? No nic…
To je jednoduchý, když máš platební kartu, tak vyplníš příslušné údaje na webu gc.com a v podstatě obratem máš PM. Pokud kartu nemáš, pak musíš najít různé alternativní cesty, které jsou tam popsány taky.
A když si nevíš opravdu rady, pak jsou tady české eshopy, kde lze PM koupit prostě na dobírku.
To já taky nevím z hlavy, ale přepočet mě docela zarazil… Ale už jsem to tady jednou někde psal, půjčil jsem si synovu kartu a asi za půl minuty jsem byl PM … a vlastně zadarmo ![]()
To já taky nevím z hlavy, ale přepočet mě docela zarazil… Ale už jsem to tady jednou někde psal, půjčil jsem si synovu kartu a asi za půl minuty jsem byl PM … a vlastně zadarmo
Nojo, každej musí vydělávat - když něco zprostředkuji tak si k tomu něco přihodím, byl bych blázen kdybych to neudělal.
Když chtěl syn PM, tak mne požádal abych si zařídil PayPal a přes to to zaplatil. PayPal beru jako solidní firmu a ono se to někdy může hodit i mně (pro neznalé, je tam nutné nějaké ověření totožnosti přes údaje v bance - bezpečnost), takže to poprvé netrvalo pár minut ale několik dnů. Jinak, předpokládám že přímá platba kartou je zabezpečeným kanálem přímo na banku a GC.COM s údaji ani nepřijde do styku, alespoň takto je to ve světě zvykem. Já už si nedovedu představit, že bych například dovolenou platil jinak než kartou přes Internet.
Každý musí vydělávat, to je pravda… ale je jen otázka jak moc. Co třeba kdyby stačil úrok z částky na účtě? No ne, to je hloupost… Je jasný, že shop pro kačery bude na kačerech vydělávat. Ale chytrý kačer zaplatí přímo ![]()
Já platil přes PayPal. Bylo to aktivované okamžitě. Cena cca 550,- kč.
Platby přes internet můžu vždycky hned po použití zablokovat a když potřebuji tak odblokovat.
Tak já patřím mezi ty, kteří jim tu stovku věnovali /dobrovolně, protože kurz jsem znal/. Důvod pro to byla moje lenost - nemám netovou platební kartu a její vyřízení je pro mne těžko dosažitelné /zřejmě bych musel jít do banky něco vyřizovat a to mi za to nestojí - vyřízení PP naráží na podobné problémy/.
No taky je možný to, co píše sobik - jsem prostě blbej.
Akorát mě zaráží, že když se najde subjekt který něco nabízí, a druhý, který jeho nabídku dobrovolně akceptuje, tak se objeví množina dalších /kterých se to vůbec netýká/, kteří do toho začnou kecat.
Tak tomuhle nerozumím - asi jsem fakt blbej ![]()
Leroj napsal/a:
Tak já patřím mezi ty, kteří jim tu stovku věnovali /dobrovolně, protože kurz jsem znal/. Důvod pro to byla moje lenost - nemám netovou platební kartu a její vyřízení je pro mne těžko dosažitelné /zřejmě bych musel jít do banky něco vyřizovat a to mi za to nestojí - vyřízení PP naráží na podobné problémy/.
Jo, to já taky. Nějak se mi nechce jít do banky kvůli aktivaci placení kartou na internetu. Zatím jsem všechno platil převodem z účtu přes internetové bankovnictví. Kartu jsem k tomu nepotřeboval. Kvůli PM mi to za to nestojí. Zrovna včera jsem to jel zaplatit do kamenné prodejny, kterou jsem našel na internetu. Akorát jsem tam vyděsil paní prodavačku, která sice měla jakési ponětí, ale nevěděla, jestli může ode mě přijmout platbu, když jsem si to neobjednal nejdřív přes internet. Nakonec se domluvila po telefonu s majitelem. Když jsem dorazil domů a zapnul počítat, už jsem byl PM. ![]()