koupila jsem TB a Lizard a asi jsem vyhodila ty pytlíčky s registr.kodem:(, dá se to nějak zjistit? Viděla jsem o něco níže, že radíte jak v tom samém případě s GC, ale s TB to asi takhle nejde zjistit (vygenerovat)?děkuji
Odpoved je o par radek nize
![]()
proč se nesmí uložit bod jako veřejná s výsledkem unknown nebo multikeše?
Předpokládám, že myslíš při zakládání cache. Je to logické. Pokud po někom chceš, aby něco vyluštil nebo prošel určitá místa a teprve potom našel cache, nebudeš mu přece hned dávat její souřadnice. Tím by se z ní stala tradicionálka ![]()
Pošli mi trackovací čísla a já ti pošlu zpět aktivační kódy.