Tak jsem jim taky napsal. Povedlo se mi to poslat na jiny majl, ale nakonec si to nejak poslali a Erik to vyresil. Z moji anglictiny asi mely radost, ale pochopily co chci
Timto sem skoncil mirnou schizofrenii a konecne mam stejnej nick.
Super, tak jsem to včera také zkusil a dnes už jsme konečně "LaLu Team" v plné parádě. Díky za radu.![]()
No to asi má ze mě radost, když má teď tolik zájemců o přejmenování. ![]()
Mám ten samej problém nejdříve Pegos ted Pegos team bohužel angličtinu neovladám budou se mnou komunikovat v němčině??? a nebo jestli by byl někdo tak hodný a napsal mi v angličtině jak to mám napsat do emailu:)
Kupodivu stačila i moje chabá angličtina ![]()
Dear Groundspeak team,
Please, can you change me my acount name (now is CZ_Rexx) on new acount name: "LaLu Team".
Thanks you very much for your help.
Díkes dám pak vědět jak jsem dopadl.Moje anglina není ani chabá.![]()
Tak jsem tam 24 napsal a zatím nic asi maj dovolenou:(
Tak už to mám také změněné ted to tady bude samej Team:D