JaKr #2000

Honza s Dasou do toho slapli a prehoupli se pres 2000. Honza si dal hezky darek k narozeninam. Gratulujeme a at se stale dari

Velká gratulace z Brna do Břeclavi. Takové to přání, aby vás to i dál bavilo je zřejmě zbytečné :), takže hodně štěstí a super zábavy při dalších lovech.

I my gratulujeme. Uz jsme vas dlouho pozorovali a cekali, kdy to prijde. Hodne stesti na dalsim lovu.:slight_smile:

Dneska jsou ty dvoutisícovky nejaké moderní :slight_smile:

Gratulace!

Blahopreji :slight_smile: . Vidim, ze i na jihu Moravy se nespi a lovi se. Tak at Vam to slape a vydejte se oba na kolech :wink: na soutok Moravy a Dyje, ted tam musi byt nadherne.

Honzo skvele!!!
Moc gratuluji celemu tymu k prebehnuti dvou litru a nasazeni do dalsiho cile. At vam to porad slape a at jste porad v pohode !!!

Hooodně velká gratulace ze severu! Ať se vám oběma pořád daří!

Jelikož z vinařského jihu pocházíte, tak váš výlet na ještě větší jih nemohl být motivován vínem, ale musely za tím být kešky :slight_smile: …a díky za tu délku dovolené, kterou jste nám krátkodobě dopřáli ten závodní blahý pocit vás dostihnout B).
Moc se těšíme do vašich končin a posíláme velkou gratulaci ke všem dosaženým metám ;).

[color=blue]Vás nic nezastaví… Pořád svým tempem, v klidu a pohodě k dalším metám…:slight_smile: Tak ať to tak pořád pokračuje, blahopřejeme!

Ivo a tým…;)[/color]

Gratuluju óóóó velký moravský učiteli geocachingu. Dášo a Honzo, jste prima lidi a kamarádi. Takových víc.

Jů, konečně mám příležitost. Využívám této možnosti gratulace, ke které se samozřejmě připojujeme (2000 je nádherné číslo) a zároveň chci moc poděkovat za nalezení jednoho z našich razítek a předání Cmuchalovi, který jej statečně dovezl do Prahy. Ještě jednou tedy díky a gratulace.

Velká gratulace na jih letí z Rájce-Jestřebí.
V létě určitě zase přijedeme najít nějakou tu Vaši krabičku - díky za ně.

Gratulace od "sousedů" z Lanžhota! Taky jsem to sledoval, jednou 1800 a za par dni uz pres 2000 :slight_smile: Doufám že vyšlete na cestu hezký výroční Geocoin a přeju vám, ať Groundspeak brzo zařadí do své nabídky "4000 finds". :slight_smile:

Zdravim pohodare z Moravy a posilam moc gratulaci, ted prave z Blavy. Jen at vam to porad pekne slape. Planuju zase zajet do vasich koncin, tak se ozvu. Co kdyby nahoda nebyla naklonena a ja vas tam nepotkala :wink:

Též blahopřeji ke vstupu do druhého patra geoolympu. :smiley:

Gratuluju k překonání této bájné hranice. Teď jsme strávili 4 dny na kole v okolí Břeclavi a množství Vašich keší nám velice zpříjemnilo pobyt. Dík !

Připojujeme se k dlouhé řadě gratulantů. Jste neúnavní, tak ať vám radost a potěšení vydrží do dalších tisícovek. A doufáme, že se nám letos snad nebude burčák s ničím křížit :slight_smile:

Gratuluji k druhe tisicovce