Honza s Dasou do toho slapli a prehoupli se pres 2000. Honza si dal hezky darek k narozeninam. Gratulujeme a at se stale dari
Velká gratulace z Brna do Břeclavi. Takové to přání, aby vás to i dál bavilo je zřejmě zbytečné :), takže hodně štěstí a super zábavy při dalších lovech.
I my gratulujeme. Uz jsme vas dlouho pozorovali a cekali, kdy to prijde. Hodne stesti na dalsim lovu.![]()
Dneska jsou ty dvoutisícovky nejaké moderní ![]()
Gratulace!
Blahopreji
. Vidim, ze i na jihu Moravy se nespi a lovi se. Tak at Vam to slape a vydejte se oba na kolech
na soutok Moravy a Dyje, ted tam musi byt nadherne.
Honzo skvele!!!
Moc gratuluji celemu tymu k prebehnuti dvou litru a nasazeni do dalsiho cile. At vam to porad slape a at jste porad v pohode !!!
Hooodně velká gratulace ze severu! Ať se vám oběma pořád daří!
Jelikož z vinařského jihu pocházíte, tak váš výlet na ještě větší jih nemohl být motivován vínem, ale musely za tím být kešky
…a díky za tu délku dovolené, kterou jste nám krátkodobě dopřáli ten závodní blahý pocit vás dostihnout B).
Moc se těšíme do vašich končin a posíláme velkou gratulaci ke všem dosaženým metám ;).
[color=blue]Vás nic nezastaví… Pořád svým tempem, v klidu a pohodě k dalším metám…
Tak ať to tak pořád pokračuje, blahopřejeme!
Ivo a tým…;)[/color]
Gratuluju óóóó velký moravský učiteli geocachingu. Dášo a Honzo, jste prima lidi a kamarádi. Takových víc.
Jů, konečně mám příležitost. Využívám této možnosti gratulace, ke které se samozřejmě připojujeme (2000 je nádherné číslo) a zároveň chci moc poděkovat za nalezení jednoho z našich razítek a předání Cmuchalovi, který jej statečně dovezl do Prahy. Ještě jednou tedy díky a gratulace.
Velká gratulace na jih letí z Rájce-Jestřebí.
V létě určitě zase přijedeme najít nějakou tu Vaši krabičku - díky za ně.
Gratulace od "sousedů" z Lanžhota! Taky jsem to sledoval, jednou 1800 a za par dni uz pres 2000
Doufám že vyšlete na cestu hezký výroční Geocoin a přeju vám, ať Groundspeak brzo zařadí do své nabídky "4000 finds". ![]()
Zdravim pohodare z Moravy a posilam moc gratulaci, ted prave z Blavy. Jen at vam to porad pekne slape. Planuju zase zajet do vasich koncin, tak se ozvu. Co kdyby nahoda nebyla naklonena a ja vas tam nepotkala ![]()
Též blahopřeji ke vstupu do druhého patra geoolympu. ![]()
Gratuluju k překonání této bájné hranice. Teď jsme strávili 4 dny na kole v okolí Břeclavi a množství Vašich keší nám velice zpříjemnilo pobyt. Dík !
Připojujeme se k dlouhé řadě gratulantů. Jste neúnavní, tak ať vám radost a potěšení vydrží do dalších tisícovek. A doufáme, že se nám letos snad nebude burčák s ničím křížit ![]()
Gratuluji k druhe tisicovce