Jakteam 900 - nakročeno na olymp

Gratuluji.:slight_smile:

Gratujuju! A počkejte na mě ne tom Geoolympu…:wink:

To jsou mi věci:o, zpočátku tak nenápadně a najednou už sahají na Geoolymp:D. Gratuluji !!!

[color=blue]Nóóó, pěkně jste do toho šlápli…:o:) Blahopřejeme z Hranic!

Ivo a tým…;)[/color]

No tak to congratulations!!!:slight_smile: jo a nezapomente pozdravovat Beníka;) a vyridte mu ze uz mam jeho coinik a je paradni!!!:):):slight_smile:

Velka gratulace. Tisicovka je uz za rohem. :slight_smile:

Doufam ze na Olomouckem eventu se uz bude slavit litr :-).

Velka gratulace a at Vam to spolu slape i nadale.

Ty náš milý jakteame,
jak to dělaš, nevíme.
je potěšení s Vámi lovit,
děti přestanou hned zlobit
a jen s "tetou Jaruškou"
utíkají za keškou.
Pravicí Vám třeseme,
jen vše dobré přejeme.

Gratuluju! A ať už je tam brzo ten litr!:wink: