Gratuluji.![]()
Gratujuju! A počkejte na mě ne tom Geoolympu…![]()
To jsou mi věci:o, zpočátku tak nenápadně a najednou už sahají na Geoolymp:D. Gratuluji !!!
[color=blue]Nóóó, pěkně jste do toho šlápli…
) Blahopřejeme z Hranic!
Ivo a tým…;)[/color]
No tak to congratulations!!!
jo a nezapomente pozdravovat Beníka;) a vyridte mu ze uz mam jeho coinik a je paradni!!!:):)![]()
Velka gratulace. Tisicovka je uz za rohem. ![]()
Doufam ze na Olomouckem eventu se uz bude slavit litr :-).
Velka gratulace a at Vam to spolu slape i nadale.
Ty náš milý jakteame,
jak to dělaš, nevíme.
je potěšení s Vámi lovit,
děti přestanou hned zlobit
a jen s "tetou Jaruškou"
utíkají za keškou.
Pravicí Vám třeseme,
jen vše dobré přejeme.
Gratuluju! A ať už je tam brzo ten litr!![]()