Jaký progam do LOOX 600 na navigování

Mám FS pocket LOOX 600 s GPS modulem a potřebuji poradit co mam nahrát za navigační program do PDA aby to aspoň trochu fungovalo.
Díky za radu ty,ty,ty

Zkus hledat ve starsich vlaknech, je toho spousta.
Beeline, Gpstuner, Geoscout, Oziexplorer, Gpsdash, Vitonavigator…

děkuji:o

Osobně používám Vito Navigator II a Beeline GPS - ten je skvělý na zaměřování míst (nových kešek).:wink:

tri kliknuti a mas to vsechno pohromade :wink:

wikipedie > clanky > software pro geocaching

(ja ti to zjednodusim na jedno :))

http://wiki.geocaching.cz/wiki/Software