Jarni gruntovani na Sumave

Rád bych udělal malou reklamu již proběhnutému CITU: Jarní gruntování na Šumavě [cache]GC1MJN6
[/cache], které se konalo v sobotu 2. května se startem ve vesnici Stožec.

A proč? Protože se o nás zmínili v pěkně napsaném článku v novinách MFDnes. http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=103&r=mfjiznicechy&c=1184515

Vysvětlení článku… všichni lidé o kterých je zde zmínka jsou kačeři, kteří se zúčastnili tohoto úklidu. Přesto, že tato akce probíhala paralelně s veřejnou akcí, tak se na ní nedostavil žádný mudla a NP Šumava tak byl odkázán pouze na ruce našich dobrovolníků. A já bych jim touto cestou moc rád poděkoval a vyzdvihl jejich píly a výdrž. Některé cesty byli dlouhé i přes 25 kilometrů.

HODNĚ přes 25 km :smiley: - ale přečtěte si logy pod listingem. Byla to skvělá akce, díky Chemiku a jestli podobné věci rádi, určitě příští sezónu přijeďte taky!