java aplikace : napoveda do mobilu - prosim o pomoc

Prosim o pomoc jestli jste nekdo schopen vydolovat takovouhle databazi (viz nize) o ceskych (i slovenskych)keskach pak jsem schopen z toho vyrobit “e-knihu” do mobilu i s fci vyhledavani textu (predpokladana velikost aplikace JAR by byla asi 200-300kB pri 2500 zaznamech). Ps: Samozdrejme by byla potom volne ke stazeni jen nevim ja by to bylo s aktualnosti . Diky za pripadne napady a rady Previt

PR.1:

GCYTG6-V mezere mezi zdi a malou zidkou, pod kameny ve vysce asi 1 metr

GCYWXV-Podvetveminedalekoodposedu

GCYWPY-Kamen je videt z chodniku

GCYVX9-hledej rukama hadrby

GCYW77-xxx (nebo takovy zaznam uplne vynechat -z duvodu uspory mista)

GCYW5T-Pohled k nebesum projasni tvoji mysl

nebo PR.2:

GCYTG6TS11-V mezere mezi zdi a malou zidkou, pod kameny ve vysce asi 1 metr

Program GSAK a premium member - potom udelat treba takovyto export je otazkou par minut. A nebo to jde i takhle, kde jsou vesmes vsechny potrebne informace.

Zdravim!

Taky mne NAPAD NAPAD :slight_smile: a uz jsem ho konzultoval s kolegou XPJ - borcem pres GreaseMonkey Skripty. Jenalo by se o moznost zaslani popisu skryse - zkraceneho nebo jen napovedy (kdyz je rec o ni - tam by to bylo snazsi) na mobilni telefon do offline prohlizeni jednim skvelym JAVA-emailovym klientem (umi i RSS :slight_smile: ). Chystal jsem se neco o tom napsat, ale nejak toho mam ted v praci hodne… zitra to sem umistim! Bylo by to jednim kliknutim ve Vasem emailu a za par kB by se to nacetlo k offline prohlizeni. Mozna by to nekdo ocenil, je to lepsi nez SENT TO PHONE - placena sluzba. Mam pocit, ze to neni ani poruseni pravidel Groundspeaku (snad) a bylo by to rychlejsi reseni nez CTRL+C a CTRL+V :-). Jinak pro JAVA cteni jsem doporucoval (a mozna i kolega ma na mysli) BookReader - skvely pomocnik, kapitoly taky umi :-)!
Mejte se krasne, jsem zvedav, co kdo vymysli… ja do sepisu a dam k uvazeni siroke geokomunite!

Ta druha varianta je temer to, co clovek potrebuje mit pri sobe - pokud nema papirove podklady (vetsinou vypisky :slight_smile: samozrejme mam, ale SETRME NASE LESY) nebo se nechce pripojovat pres oblibenou Operu Mini. Napoveda neni vetsinou to nejpodstatnejsi - dulezite jsou jednotlive zastavky u Multi-skrysi, pripadne zkraceny popis u Mystery. Co se Tradicnich tyce - staci souradnice v jakemkoli formatu - tu druha varianta nabizi. Je to LEGALNI? Nerad bych provokoval!

Uvedomil jsem si, ze na gc. com (a mozna i na gc.cz - nevim) je pristup k souradnicim az po prihlaseni, tak jsem druhou variantu zcenzuroval.

kokam ze jsem mel se nejdrive poradne rozhlednout po forech ale stejne dekuji za rady asi tudy povede cesta jen musim prozkoumat “GSAK a premium member” (puvodne jsem chtel na to pouzit “skrysotlac” ale tam je pro me informacni hodnota “0”) jak se mi to povede rad zverejnim

Lepší řešení mi přijde Opera mini pro mobily a wap.geocaching.com . Cena za kompletní info o keši včetně logů do 1 kč pokud je mobil v ČR a není třeba nic stahovat, zkoumat atd.

V zahraničí je gprs drahé tak asi raději skrýšotlač, uložit jako html, převést na txt (odstranit tagy,obrazky) např. v Pspadu, zazipovat, natáhnout do mobilu a číst pomocí MicroReader apod.

Tojo ale ve skrysotlaci nejsou “napovedy” jinak tak jsem si to nejak predstavoval

Ale jsou. Jmenují se Pomůcka.

jdu na to :slight_smile:

ted jdu dom pokracovani zitra

Previte, format elektronickej knihy nie je vhodny - nemozes napr. dat od danej kese zobrazit dalsie najblizsie kese atd.

Takehoto softu uz su naozaj velke hromady - napr. prave do formatu elektronickej knihy tusim zozuval GPX subor program GPXspinner ak sa dobre pamatam.

Ak si fakt chces zaprogramovat, vymyslime Ti nieco uzitocneho :-))) Napr. program, ktory si vsetci spustime v mobile ked pojdeme na cache a on nas upovedomi, ze je v blizkosti iny cacher :-))) Pripadne napadli by ma aj ine blbiny…

Editovat se mi to nechce, bylo by fajn,kdyby třeba ze skrýšotlače šlo výstup nastavit rovnou bez obrázků jako prostý html a ten pakpřevést do txt nebo pdb pro ebook readery.

To se needituje, to se jedním klikem zkonvertuje.

Zdar veverko na zobrazeni dalsich kesek v okoli mam legenda ale jinak dik za radu kazda je dobra snad behem dneska se mi povede neco vyprodukovat :slight_smile:

Možná by ti mohlo pomoci i toto obvzláště v případě, že nejsi PM na GC.com Přidám ještě tohle třeba z toho něco použiješ… V každém případě je to ale záslužná činnost :slight_smile: Už se těším na výsledek…

Jsem zatim novacek v geocachingu , tak proto zatim nejsem “placenym” uzivatelem ruznych pomocnych SW ale bere me to . Sam jsem zjistil pri cestach po republice co me schazi sebou kdyz najednou koukam na Legenda ale nevim jak dohledat kesku kdyz je okolo hromada kameni a starych parezu :slight_smile: a obracet 10M ctverecnich zeminy abych nasel pozdro od filmu se mi nechce :-)) (a to uz jsem zazil asi 5x) . Jinak vymyslel jsem si na sebe peknej bic docela se v tom topim ale vytrvam a opravdu neco vyprodukuju .. jinak Preji OK1IN 73! a dekuji za pomoc
ps. sam jsem jen cimbalista a nekdy pomeranc :slight_smile:

chromos poslal nahled ( http://www.machi.cz/_ruzne/geocaching/caches_2.htm ) ktery by byl asi to prave ale me se nedari takovy vystup z gsaku dostat (pokud to nekdo dokazete budete se chtit podelit s ostatnimi budu rad) nebo alespon me poradit jak to do toho gsaku dostat ( po nahrani *.gpx souboru se mi stale zobrazuje jen jedna kes a ne cca 2700 kesi) a pak to z nej dostat v podobe jak ukazal chromos

Tak nevím, ale nainstaloval jsem si poslední PSPad, natáhnul do něj html soubor s obrázky ze Skrýšotlače a fakt jsem nenašel ten jeden klik na konverzi do html bez obrázků nebo případně txt či pdb formátu. Můžeš prosím poradit jak na to? Díkec

Není to náhodou v nastavení Skryšotlače?

Tam je záložka Nastavenia výstupu …