Noční multicache [cache]GC1E785[/cache] jsem dělal záměrně jednoduchou, tak aby si ji mohli užít i ti méně zkušenější. Celá trasa je myslím dost zajímavá, přesto si nemůžu stále zvyknout, že jsou tací, co odhadnou finále a dojdou přímo jen pro bod.
To co se stalo včera mi ale doslova vyrazilo dech. Dva kačeři si to lesem projeli až prakticky k finále autem. Nezastavila je ani stará trať.
Co si o tom myslíte vy? Je to ještě geocaching? Vždyť lovci bodů mají snadnější možnosti jak dostat své bodíky.
Asi nejsi zapálený automobilista…
Myslím že každý má právo si odlovit keš jak chce, někdy právě tento způsob může být víc adrenalinový než jít pěšky. A pokud to není na úkor zničení keše…
A myslím, že u Hajtry rozhodně nešlo o lenost jít pěšky. Několik jeho kešek jsem lovila a rozhodně nebyly drive in.
Každopádně prubli SCOUTa! Mně to divný nepřipadá. Proti gustu…
Kdo se nakonec může pochlubit, že zrušil auto na multině???
Samozřejmě při zachování: "Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého."
Ráda lovím autem, na moto, na kole či pěsky s hafanem. Ale vadí mi když někdo huntuje přírodu (třeba rodina s osmi malými uřvanými dětmi je větší katastrofa, než průjezd auta). To se asi ted v době vegetačního klidu moc nestalo.
At si lovi jak chtej a kolik chtej, ale smutne pritom je ze niceji kvuly odlovu prirodu, to ze prekonaly nejakou starou trat by me netrapilo(pokud tam to auto nenechaj), Nastesti takovich kaceru neni moc a nedelaji to tak casto. Horsi jsou ty co po lese krosej se svejma kroskama a motokarama , ale ty moc geocaching nezajma jelikoz maji vic prace z nicenim lesa. Nejde ani tak o olej joko o poniceny koreny , vydesenou zver.
Postav tu trasu příště tak, aby tento typ odlovu nebyl možný a je.Možná?I když schopný motorkář se prakticky dostane všude.Na 100% tomu prostě asi zabránit nelze. Je to smutné až děsivé ale je to tak.
Vzdy budu existovat ludia ktorym to bude pripadat normalne Ked ma clovek akoze-offroad model od znacky akoze-auto, tak ma radost ked mu to ide aj do kopca. Ludom staci malo ku stastiu Skor ma prekvapuje ze to bol taky zaryty ctitel zakonov a poriadku ako Hajtra
btw, H civic rulez
Odkdy směj auta do lesa? Plácáte se tu po zádech pravidlama, jak nesmí keš mimo povolené trasy, a pak si jezdíte po zákazech vjezdu, a to je v pohodě, ať se baví každej po svým? Zajímavej přístup.
Jako starej tremp jsem nesčetněkrát zažíval situace v konfliktu s kdejakým ochráncem práva v kdejakým zdejším režimu, za to, že jen potichu sedim nebo ležim v lese. No, asi bych aplikoval trempský právo: když mne neochrání poctivý zákony, když mne neochrání zdravej rozum, kua když mne neochrání ani obyčejná lidská slušnost, halt mne bude muset ochránit klacek. Nebylo by to první auto ani motorka, co by z lesa nevodjelo.
:@:@:@
PS: jasně, jde o městskou keš; ale principiální přístup je stejný. Hulvátství taky.
Problem je ze nekteri ‘ochranari’ maji povoleni na vjezd i do mist kam by to nikdo se zdravym rozumem neudelal. 4x4 terenak projede lecos, ale chodit po takovych rozoranych cestach je pak zatrest.
Je zajimavy, jak nekdo, komu vadi, ze nekdo jinej porusi zakon, sam porusi zakon proto, aby mu to znesnadnil. Viz vase klacky a brambory do vyfuku, tedy evidentne poskozovani cizi veci. Jinak k tomu nemam moc co rict, Hajtru znam a vim, ze u ty kese nebyl autem proto, ze by nebyl schopnej tam dojit pesky a jsem presvedcenej, ze pri odlovu nebyla zasadnim zpusobem poskozena priroda, i kdyz samozrejme vime vsichni, ze se to nema.
A jeste mi je divny, ze si nejaky mravokarce nevsiml, ze zmineny bezdomovec v lese palil vatru, to se prece nesmi!
A k te otazce v titulku vlakna, podle me to je zcela jiste geocaching, slo preci o odlov registrovane kese, tudiz je to geocaching.
postavil bych se za ty kacery, je to na nich jak si to odlovi, copak geocaching spociva jen v chuzi? ja si rad udelam prochazku lesem ale jeste vetsi vyzva je kdyz sem se mohl dostat autem tam kde bych asi nedojel nikdy, takhle sem si treba odlovil jednu kes uprostred pole, malem sme se sklouzli a spadli do reky a utopili, mohli bysme to dojit pesky ale to bysme na to ted takhle nevzpominali ani.
Cilem kesky je ze nekomu udelas poteseni, a kdyz mu ucinis tim ze si to odlovil oblibenym zpusobem tak proc ne?