Jedla-Bedla 150

Gratuluji Jedlovi-Bedlovi k dosažení 150 keší. Navíc ji měl ve Výroční keši. Blahopřeji

Přidávám se ke gratulaci!!! Díky za všechny tvoje kešky!

Super, gratuluji (koukam, to je dalsi zavedena novinka, gratulovat i k padesatinasobkum. :smiley: Ale proc ne… Na GeoJesenikach to zapijem :wink:

No super Jedlo: Blahopřeju k půlvýročí (vzhledem k pomalému tempu mých úspěchů ho slavím také) a těším se na další tvoje mraveniště :-))))))))