Gratuluji Jedlovi-Bedlovi k dosažení 150 keší. Navíc ji měl ve Výroční keši. Blahopřeji
Přidávám se ke gratulaci!!! Díky za všechny tvoje kešky!
Super, gratuluji (koukam, to je dalsi zavedena novinka, gratulovat i k padesatinasobkum.
Ale proc ne… Na GeoJesenikach to zapijem ![]()
No super Jedlo: Blahopřeju k půlvýročí (vzhledem k pomalému tempu mých úspěchů ho slavím také) a těším se na další tvoje mraveniště :-))))))))