Gratulujeme nasemu Nektarovemu Bratru k dovrseni dalsi postupne mety. Dvojnasobnou radost nam udelal tim, ze jako svou 200 kesku navstivil jako FTFer nasi funglovku u Kraselova. Radostne poskakujeme a prejeme Pepo, aby ti geocaching prinasel porad tolik radosti jako dosud, at uz pri nasich spolecnych Nektarovych vyletech, nebo pri solo jizdach jako byla tahle tvoje dnesni jubilejni. Tesim se, az ve ctvrtek na zakladne pozvednem pullitr naseho moku a dame te tvoji dvoustovce co proto.
Chvili na nej clovek nedava pozor a von si da FTF u Klokanu, to je teda nespravedlnost
Za trest platis pivo za 200 a ja snad budu mit taky co slavit
Vsechno nej a spoustu satelitu na obloze preje Adam a Phalkina
Zdravíme Tě a gratulujeme k dosažené dvoustovce!! Je to príííma pocit, což? Už se tešíme na jaro a další báječné lovy. Přejeme Ti je také a ať Tě šipka vede vždy tím správným geosměrem!