Ještě než Qnik dologuje, tak já vám to povím...

… on už má taky pětikilo!!! :smiley:

Gratuluju a přeju hodně energie do dalších výprav, dobrou náladu a stále silnou oporu, kterou máš v boo21! B)

Ať vám to šlape!

Tak hodne cachi. Nekoukej porad na televizi a cachuj at dozenes 130021 :p.

Gratuluji do Královéhradeckého kraje i odsud z Prahy! Ať se ti stále dobře hledá a příště až budeš po večerech lovit v Praze, tak už se tolik neboj :).
No a do litříku už máš tedy nakročeno, čili směle do něj!

[color=blue]Gratulujem, teď jen neusni na vavřínech, ať ti ta Boo moc neuteče. To bys s ní pak nevydržel…:wink:

Ivo a tým [/color]