Ještědské pomníčky-aneb pojďte slavit s námi

Hledáme pár obětí,na zdolání maxi-multy Ještědské pomníčky

Počítáme,že vlažným tempem se to dá zvládnout za víkend 26-27,7 i s malou oslavičkou naší tisícovky:D:D…( jestli se tedy dostanem až do vytouženého konce:D )

nebojte se a přidejte se…my vás (snad) nesníme:)

uz jsem Vam poslal drazi HD mail …zitra to rozlousknu.

Jirka

Tak místní už to většinou mají, ale zachlastat někde můžeme :smiley:

Ahoj…omlouváme se, že píšem až ted, nějak jsme byli mimo počítače… a slavili nakonec venku v terénu :slight_smile:
…budeme se těšit a snad příště dojde na Tvá slava Kryštůvku :slight_smile:
hezké prázdniny!
:slight_smile: