Hledáme pár obětí,na zdolání maxi-multy Ještědské pomníčky
Počítáme,že vlažným tempem se to dá zvládnout za víkend 26-27,7 i s malou oslavičkou naší tisícovky:D:D…( jestli se tedy dostanem až do vytouženého konce:D )
nebojte se a přidejte se…my vás (snad) nesníme:)