Pooomalu ale naprosto v pooohode ziskal ctyrsty zapis.
Velka GRATULACE!
A velke PODEKOVANI, neb JirkaP je velky zlinsky zaslouzily kacer B), pocinaje jeho Vodou a konce poradanim 1. Zlinskeho eventu. Navic byl pro mne FYZICKY prvni kacer, ktereho jsem videl
Tak zas tak poooomalu to nebylo, nějak se po té čtyřstovce rozjel. Jen by mě zajímalo kde bere furt ty diamanty ale teď vlastně vidím, že mu už asi došly…
Tak milý Jirko přijmi gratulace a ať ti tom šlape v pohodě dál.
Všude rozsévá diamanty a přece tak skromný - DJ (dýdžej - diamantový Jirka), favorit našich georobotků. Srdečně blahopřejeme z podhostýna. Kdy zase vyrazíme na nějakou misi ???