JirkaP ma jistych #400

Pooomalu ale naprosto v pooohode ziskal ctyrsty zapis.

Velka GRATULACE!

A velke PODEKOVANI, neb JirkaP je velky zlinsky zaslouzily kacer B), pocinaje jeho Vodou a konce poradanim 1. Zlinskeho eventu. Navic byl pro mne FYZICKY prvni kacer, ktereho jsem videl :smiley:

Tak zas tak poooomalu to nebylo, nějak se po té čtyřstovce rozjel. Jen by mě zajímalo kde bere furt ty diamanty :smiley: ale teď vlastně vidím, že mu už asi došly…
Tak milý Jirko přijmi gratulace a ať ti tom šlape v pohodě dál. :wink:

Posílám gratulace i za michajla! Teď už je pětistovka tak blízko… to už je prostě za rohem! Hlavně abys nacházel jen samé fain krabičky a kamarády!

Všude rozsévá diamanty a přece tak skromný - DJ (dýdžej - diamantový Jirka), favorit našich georobotků. Srdečně blahopřejeme z podhostýna. Kdy zase vyrazíme na nějakou misi ???

THomas to napsal přesně - pod to se podepisujeme a GRATULUJEME!!
;):stuck_out_tongue: :):o:D

Jirko gratuluji a děkuji za Tvé pěkné keše.

[color=blue]Jirko blahopřejeme, ať ti to za tou šipkou pořád pěkně šlape…:slight_smile:

Ivo a tým[/color]