Tak jsem zjistil, ze JPAgeo dosahl prvni stovky nalezenych kesi. Tuto prvni vyznamnou mezu dosahl zpusobem chvalihodnym - Operace Anthracite.
Gratuluji a preji hodne dalsich nalezenych kesi.
Tak jsem zjistil, ze JPAgeo dosahl prvni stovky nalezenych kesi. Tuto prvni vyznamnou mezu dosahl zpusobem chvalihodnym - Operace Anthracite.
Gratuluji a preji hodne dalsich nalezenych kesi.
Samozrejme se pripojuji k blahoprani, hodne peknych zazitku pri kesovani, Asteris
Gratulujeme a prejeme hodne dalsich uspechu a zase nekdy navi.
Také gratuluji !!! Ale furt mám u tebe ty nové kalhoty, co jsem si zlikvidoval na tvé multi při geopivu v Plzenci :)))
Gratuluji, Honzo!
Tuhle mi Poník vyprávěl, jak Tě Tvoje první nalezená keška nijak moc nenadchla … A ejhle, najednou máš stovku!
Jen tak dál … ![]()
I ja se pridavam, gratuluju. Tesim se, az zase potkam v kesi Tvuj woodcoin. At Ti to slape.
Přijmi srdečné blahopřání i od nás. Už se těšíme nejen na tvůj další GeoPotlach, ale i na další nálezy tvých keší. S oblíbeným pozdravem “Bješ, bješ, bješ - najdi další keš” zdraví PlachtaS(ové)
Také se připojuji k blahopřání.
gratuluju, jen tak dal!
Jen tak dál, Honzo
Jsem zvědavá, kdy tu bude gratulace ke dvoustovce…