JPAgeo 100

Tak jsem zjistil, ze JPAgeo dosahl prvni stovky nalezenych kesi. Tuto prvni vyznamnou mezu dosahl zpusobem chvalihodnym - Operace Anthracite.

Gratuluji a preji hodne dalsich nalezenych kesi.

Samozrejme se pripojuji k blahoprani, hodne peknych zazitku pri kesovani, Asteris

Gratulujeme a prejeme hodne dalsich uspechu a zase nekdy navi.

Také gratuluji !!! Ale furt mám u tebe ty nové kalhoty, co jsem si zlikvidoval na tvé multi při geopivu v Plzenci :)))

Gratuluji, Honzo!

Tuhle mi Poník vyprávěl, jak Tě Tvoje první nalezená keška nijak moc nenadchla … A ejhle, najednou máš stovku! :slight_smile: Jen tak dál … :slight_smile:

I ja se pridavam, gratuluju. Tesim se, az zase potkam v kesi Tvuj woodcoin. At Ti to slape.

Přijmi srdečné blahopřání i od nás. Už se těšíme nejen na tvůj další GeoPotlach, ale i na další nálezy tvých keší. S oblíbeným pozdravem “Bješ, bješ, bješ - najdi další keš” zdraví PlachtaS(ové)

Také se připojuji k blahopřání.

gratuluju, jen tak dal!

Jen tak dál, Honzo :slight_smile: Jsem zvědavá, kdy tu bude gratulace ke dvoustovce…