Junet si dáva pulčáka

Gratuluji k #500. :slight_smile: Je vidět, že GC ti pomáhá při rehabilitaci zraněného kotníku. Tak ať Ti to brzo šlape jako dříve.

Stylove u masinky! Jeste jednou blahopreju! *CINK :wink:

Blajopřejeme, jen tak dále :slight_smile:

Dobrý, jen tak dále, chachare!

No vidíš…těch posledních 500 do litru půjde mnohem rychleji. Gratulujeme a držíme palce! B):stuck_out_tongue:

Tak Junete, velka gratulace a at at se Ti s novym kotnikem slape v pohode.

Paráda!!! Třeseme virtuálně pravicí a fandíme Ti.
P.S. Náš Vilík má na PC velmi oblíbený Railroad simulator a nedávno prohlásil, že je jako Junet.:stuck_out_tongue:

[color=blue]V minulém týdnu jsem měl jiné starosti, takže mi tvé jubileum jaksi uniklo…:frowning:

Naštěstí ne na dlouho, takže dodatečně gratulujeme a přejeme rychlou rekonvalescenci a ať se brzy vrátíš do terénu…:wink:

Ivo a tým[/color]

Gratulace z Hané :p.