Gratuluji k #500.
Je vidět, že GC ti pomáhá při rehabilitaci zraněného kotníku. Tak ať Ti to brzo šlape jako dříve.
Stylove u masinky! Jeste jednou blahopreju! *CINK ![]()
Blajopřejeme, jen tak dále ![]()
Dobrý, jen tak dále, chachare!
No vidíš…těch posledních 500 do litru půjde mnohem rychleji. Gratulujeme a držíme palce! B)![]()
Tak Junete, velka gratulace a at at se Ti s novym kotnikem slape v pohode.
Paráda!!! Třeseme virtuálně pravicí a fandíme Ti.
P.S. Náš Vilík má na PC velmi oblíbený Railroad simulator a nedávno prohlásil, že je jako Junet.![]()
[color=blue]V minulém týdnu jsem měl jiné starosti, takže mi tvé jubileum jaksi uniklo…![]()
Naštěstí ne na dlouho, takže dodatečně gratulujeme a přejeme rychlou rekonvalescenci a ať se brzy vrátíš do terénu…![]()
Ivo a tým[/color]
Gratulace z Hané :p.