K čemu je datum?

K čemu je u keší dobré datum založení keše (neberu v úvahu event keše)? Většinou tam zůstává datum prvotního vygenerování listingu, které se od data schválení liší až o několik měsíců a to je naprd. Keš se pak nedá vyhledat podle data ani u ní v seznamu na GC.COM není znak nové keše atd…
Není v silách a možnostech reviewera při schválení keše nastavit aktuální datum tak? Už by to datum k něčemu bylo.

A není lepší, když majitel keše si tohle pohlídá? Když připravuji keš na schválení, tak samozřejmě datum posunu na aktuální datum…

Přesně tak. Taky jsem se teď s poslední keší babral skoro půl roku (resp. nebyl čas a krabka;) ), ale datum založení jsem samozřejmě přesunul na aktuální. Mementem mé neschopnosti je ovšem o dost nižší waypointové číslo než mají kešky publikované ve stejné době :slight_smile:
Koukám, že je to dotaz ve vláknu reviewer, to zas budu mít černej puntik:o

Ja hlavne nechapu, proc se to datum neda pouzit pro casovane publikovani. Tedy ze dam publikovat kesku, ale datum zalozeni nastavim treba az za ctrnact dnu. Rewiever by kesku v klidu schvalil, ale system by ji sam automaticky zviditelnil pro ostatni az po dni, ktery jsem si nastavil.

Takze kdybych chtel kesku zverejnit v urcite datum, vsechno by se v klidu udelalo samo, a nemusel bych reviewera honit svymi prosbami o publikaci v konkretni den.

To by mi prislo logicke a uzitecne, a reviewerum i autorum by to usetrilo praci. nechapu, proc takovou vec Groundspeak davno neudelal… Formular by zustal uplne stejny, vyhodili by tu blbou kontrolu, ze se datum neda nastavit do budoucna, a do programu by pribyla jednoducha podminka "if aktualni_datum < datum_publikace then neukazuj". Ale asi bych chtel fakt moc. :frowning:

P.S. take si davam cerny puntik. :wink:

Když už datum do budoucna, tak bych chtěl také mít možnost nastavit do budoucna čas.

Potíž je asi v tom, že by v období od schálení keše reviwerem po skutečnou publikaci musel být listing nemodifikovtelný, aby nějací vyčuránci nemohli nechat schválit nějakou keš a pak ji předělat.

Já nechávám u keší datum, kdy jsem ji umístil na místo, protože je tam napsáno date placed a ne datum puštění k rewievrovi.

A , že tam je datum se mi líbí, protože vidím jak je stará a většinou starší bývají na pěkných místech.

Tomu fakt nerozumim… listing prece muzes predelat naprosto kdykoliv, i u publikovane kese. takze co brani takovemu vycurankovi ten listing zcela predelat minutu po publikaci? Takze v cem je potiz? Hm, v nicem, ze? :wink:

Zase v okolí vyšla keška s datem měsíc zpět. Špatně se pak hledá listing a o zařazení do PQ dle data nemluvě.

Prosím o názor reviewera. Jestli se s tím dá něco dělat.

Prosím ostatní, aby se zdrželi spekulací. Nechci diskutovat o tom co si kačer, který zakládá keš má pohlídat. Jen bych rád znal stav věci a názor reviewera.

Dá… místo sem do fóra, napíšeš ownerovi mejlík s prosbou ať si datum posune na datum publikace, z toho a toho důvodu.
Když tě pošle do háje, nebo bude ignorovat, či tě řekne, že cache už tam je schovaná měsíc, ale neměl jen čas k dopsání listingu, atd., atd… tak budeš vědět, že se s tím nedá dělat nic, ale budeš mít čisté svědomí…

Je to asi jako s diakritikou v názvech keší a podobně… to je běh na dlouhou trať, velmi vysilující a rada či prosba dopadne jen v mizivých případech na úrodnou půdu… neb rozumným a zodpovědným cacherům to většinou říkat netřeba, či se opraví sami a hádat se s někým o tohle nemá (v případě, že to není event) smysl. Ale pokud na to má někdo elán, upozorňovat ownery na podobné problémy (z hlediska pravidel zanedbatelné) bude tato aktivita jak reviewery, tak i jistě věšinou cacherů přijímána pozitivně.