No tak to tedy gratuluji !!! A to asi bude v tom vašem pracovním geohnízdě nějaká ta oslavička coooo??? :))))
Srdecne gratulujeme k dalsi mete. Hodne uspechu preje nase geobanda
Po osobni gratulaci 10 vterin po nalezeni te jubilejni pripojuji i tuto virtualni gratulaci.
K dvoustofkovému blahopřání se připojuje svým geopozdravem “Bješ, bješ, bješ - najdeš další keš”
PlachtaS Team. PS: Tady u nás na jihu začíná vykukovat sluníčko, tak ať svítí i Tobě! :-)))
Takove na pohled pekne cislo !! Moc gratuluji a mnoho dalsich uspechu.
Samozřejmě se přidávám k blahopřání, těch kulatin nám přibývá a přibývá…
Taky se pridavam ke gratulantum
gratulujem ![]()
Blahopřejeme a to hned načtyřikrát… ![]()
M+P+A+E
Taky gratuluju, jen tak dal.
Nějak jsem při tom počítání zazmatkoval. I když bych mohl gratulovat osobně mnohem dřív, nakonec mi pro to zbylo alespoň toto vlákno. Takže honem do třetí stovky!