Kacas 200

No tak to tedy gratuluji !!! A to asi bude v tom vašem pracovním geohnízdě nějaká ta oslavička coooo??? :))))

Srdecne gratulujeme k dalsi mete. Hodne uspechu preje nase geobanda

Po osobni gratulaci 10 vterin po nalezeni te jubilejni pripojuji i tuto virtualni gratulaci.

K dvoustofkovému blahopřání se připojuje svým geopozdravem “Bješ, bješ, bješ - najdeš další keš”
PlachtaS Team. PS: Tady u nás na jihu začíná vykukovat sluníčko, tak ať svítí i Tobě! :-)))

Takove na pohled pekne cislo !! Moc gratuluji a mnoho dalsich uspechu.

Samozřejmě se přidávám k blahopřání, těch kulatin nám přibývá a přibývá…

Taky se pridavam ke gratulantum

gratulujem :slight_smile:

Blahopřejeme a to hned načtyřikrát… :slight_smile:

M+P+A+E

Taky gratuluju, jen tak dal.

Nějak jsem při tom počítání zazmatkoval. I když bych mohl gratulovat osobně mnohem dřív, nakonec mi pro to zbylo alespoň toto vlákno. Takže honem do třetí stovky!