Kačer není urážka, řekl soud ve Varšavě

V dnešní MF Dnes (5.11.2008) na straně A8 vpravo dole:

Je urážlivé psát o Lechu Kaczynském jako o "kačerovi"? Tuto otázku řešil varšavský soud. A výsledek: Není.

:o:o:o:o
To se mohli zeptat tady nebo v Polsku na foru a nemuseli to tahat k soudu, ne?
;););):wink:

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=volby_v_usaa&v=260&c=1079037

:smiley:
že se mu chtělo :slight_smile:

Mohli se zeptat, jenže znáš to, líná huba… a když to zaplatí polský daňový poplatník, tak proč ne…:slight_smile:

Aj tak je to mudla B)

A já tvrdím, že to urážka je! Srovnávat nás, kačery, s nějakým politikem… cítím se hluboce uražen!
:wink:

No tak vyvolej novou soudní při a hádej se, že Politik je nadávka nejhrubšího zrna :slight_smile:

ale neznamená tam náhodou "kačor" asi něco jako u nás "bukvice"?:slight_smile:

A co když je Kaczynski fakt kačer :smiley: Loví s ochrankou těch pár polskejch a Walesa má FTF na jeho keši Solidarita…