V dnešní MF Dnes (5.11.2008) na straně A8 vpravo dole:
Je urážlivé psát o Lechu Kaczynském jako o "kačerovi"? Tuto otázku řešil varšavský soud. A výsledek: Není.
o:o:o
To se mohli zeptat tady nebo v Polsku na foru a nemuseli to tahat k soudu, ne?
;););)
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=volby_v_usaa&v=260&c=1079037
Numira
3
Mohli se zeptat, jenže znáš to, líná huba… a když to zaplatí polský daňový poplatník, tak proč ne…
A já tvrdím, že to urážka je! Srovnávat nás, kačery, s nějakým politikem… cítím se hluboce uražen!

Numira
6
No tak vyvolej novou soudní při a hádej se, že Politik je nadávka nejhrubšího zrna 
ale neznamená tam náhodou "kačor" asi něco jako u nás "bukvice"?
A co když je Kaczynski fakt kačer
Loví s ochrankou těch pár polskejch a Walesa má FTF na jeho keši Solidarita…