pred tremi dny se podarilo Kantorovi prekonat 300tou kesku, tak gratuluji, ![]()
jen tak dale a tesim se pristi rok na dalsi medlov, ktery stal za to, jakoz i ostatni autorovi kesky v okoli. Zdravim na Vysocinu.
S Kantorem jsem mel cest se setkat jiz nekolikrat. Vzdy to bylo moc prijemne setkani. Tak se tesim na dalsi setkani na nejake dalsi cachi. Jen tak dal a at te to porad bavi. A diky moc za tvoje cache - jsou moc prijemny.
I my se připojujeme s gratulací. Ať se stále daří, ulovených i založených přibývá. Sympatické mi připadá, že máme společné dvě lokality: bydliště i pracoviště ![]()
Pozdě ale přece velká gratulace i od nás. Díky za skvělý event a perfektní cache. Ať se pořád daří!
Hodně štěstí a zábavy při hledání dalších skrýší.
[color=blue]Gratulujeme a přejeme hodně sil do hledání dalších stovek pixlí…[/color]
Gratulují k této metě, přeji ti hodně dalších úspěšných nálezu.