Zdravím,
nemá někdo vyrobenou kartičku ke GC, něco jako, nenechávejte si, zalogujte na geocaching.com v CZ a AN ?
Koupil jsem GC a u něj nic takového není a nevím jak to vymyslet.
Moc mi pomůže i když jsem někdo šikovnější napíše ten taxt v CZ a AN
Pak to už v Inkscape zvládnu.
To lze buď přímo vytisknout, nebo si text vybrat a zkopírovat kamkoliv…
A angl. text je nejspíš správně, takže by jej snad měl každý Amík pochopit, ne?
jsem to měl původně bez s, ale na internetu jsem našel originál se "s", už to mám ale vytištěná, tak je to jedno, teď se modlím aby ho nikdo neukradl
kamarád už má 5 GC a po 2 měsících mu z nich žijí jen 2, který jsou naštěstí v zahraničí, vykrádání keší v ČR je poslední dobou nějaká móda ?