Když si pro vás přijde cache...

Dnes se mi stala velice úsměvná věc. Valim si to odpoledne domu ze školy, když tu co nevidím, po chodníku si to proti mě štráduje keš. V první chvíli si říkám, že bych to už fakt neměl hulit, ale poté lépe zaostřuji na kutálející se předmět předemnou a ona to opravdu keš. No tak jsem kešku strčil do kapsy a hurá domu. S majitelem jsme to už po telefonu vyřídili, takže teď bude cache "Babel cache", asi chvilku nedostupná, než se sjedná náprava. Jó, hold když nemáte čas jít na keše vy, tak si keše přídou pro vás. Teď z toho budu mít noční můry…

:smiley:

ty to mas dobry. pro me si chodi leda spatni kamaradi, kteri me v kteroukoliv denni/nocni hodinu odtrhavaji od rodiny :wink: :smiley:

To se někdo má… :D:D

Tak to je nevídaný…:D:D:D no to by se mi taky líbilo kdyby chodili kešky za mnou :Dale bohužel musim za keškami já . A lognul sis jí aspoň??:smiley: když sama přišla…

No spíš jestli si keška nelognula Brabence. :smiley:

Pro mě si přijde leda tak čert :frowning:

řek bych že takhle dopadnem všichni:D

No ja mam tu cache uz asi dva roky odlovenou, takze podruhy jsem ji nelogoval, ale premejslel jsem o tom:D