[color=blue]Náš blízký geokolega Kedon zdolal Portu Moravicu (je nám ctí) a spolu s ní i hranici pětiset nalezených krabiček…B)
Gratulujeme a přejeme hodně pěkných zážitků na dalších výpravách za poklady ![]()
Ivo a tým[/color]
[color=blue]Náš blízký geokolega Kedon zdolal Portu Moravicu (je nám ctí) a spolu s ní i hranici pětiset nalezených krabiček…B)
Gratulujeme a přejeme hodně pěkných zážitků na dalších výpravách za poklady ![]()
Ivo a tým[/color]
Posíláme GRATULACI ze Zlína!
Jak se to přehoupne přes půlku, litřík je tu za chvilku!
Ať se daří a stále baví… :p:D