Kedon přeskočil pětistovku

[color=blue]Náš blízký geokolega Kedon zdolal Portu Moravicu (je nám ctí) a spolu s ní i hranici pětiset nalezených krabiček…B)

Gratulujeme a přejeme hodně pěkných zážitků na dalších výpravách za poklady :wink:

Ivo a tým[/color]

Posíláme GRATULACI ze Zlína!
Jak se to přehoupne přes půlku, litřík je tu za chvilku!
Ať se daří a stále baví… :p:D