Od 4. 4. se zmenila pravidla ohledne cachi s podminkou. Nadiskutovalo se tady kolem toho hodne. Ted me ale prekvapilo, ze 14. 4. (tedy v dobe platnosti novych pravidel) byla spustena nova tradicni cache, kde se v listingu pise "A záverem si dovolujeme upozornit, že budeme mazat logy, které nebudou obsahovat alespon jednu rozvinutou vetu." Neni to taky podminka? Taky nemam rada logy typu TFTC, takze na jedne strane to chapu. Znamena to, ze takove podminky jsou v poradku?
Už jsem to taky u nové cache viděl. Ta ale měla rev. note, že ta podmínka samozřejmě neplatí a ať to autor odstraní. Typ byl samozřejmě tradiční. S ohledem na délku schvalovací fronty je tam asi hodně keší zakládané před 4.4.
I kdyby byla schválena, či poslána ke schválení před termínem 4.4. 2009, tak u tradičky žádná podmínka být nesmí a nesměla. Takže autor nemá právo logy mazat, ale vysvětlujte mu to :@.
Viděl jsem to už mnohokrát a to i u mnoha zkušených kačerů. Na jednu stranu se to dá ze strany ownera samozřejmě pochopit, protože kdo má číst ty prefabrikované logy, ale samozřejmě je to proti pravidlům - ať už z hlediska toho, že tradička mít podmínku nesmí, tak z hlediska, že pokud někdo krabičku skutečně najde, pak má bez dalšího právo na Found it log, byť jakýkoliv..
Závěr je jednoduchý - kdo se tak chová normálně a napíše vždy alespoň větu, či dvě, bez ohledu na to, zda ho krabička zaujala, či nikoliv, ten mít problém nebude. Těm ostatním možná owner log smaže, takže v tom případě nezbyde dotyčnému, než aby kontaktoval reviewera ke zjednání nápravy.
Ale upřímně si moc nedokážu představit, že by někdo investoval mnohem více energie do kontaktování reivewera, dohadování se s autorem atd., než aby svůj log jednoduše rozšířil. I když kdo ví, lidé jsou různí ![]()
A na just (jelikož normálně loguju .. myslim dobře a dlouhy logy) bych k teto pixle nenapsal nic:-)
Ja bych napsal, Needs Archived
at je sranda ![]()