Tak jsem si dnes vsiml ze Tom uz navstivil 800 pixlicek. Tak posilam velke blahoprani do Brna [^] [^] . Tak at te to bavi, a tesim se na tve cache.
Taky gratuluju ke kulatinám a doufám, že přece jen nezanevřeš na geocacherstvo, protože tvých kešek by byla věčná škoda. Takže ať tě to dál ještě baví a přínásí potěšení.
Tome gratulujeme a jsme radi, ze jsi to nemyslel vazne. Zase se k vam chystame, takze navi
Gratuluju a mám radost, když Tě zase vidím víc kešovat než trucovat [;)]. Ať se Ti daří a dobrá nálada Tě neopouští [Y]
Velka gratulace, prejeme hodne dalsich skvelych zazitku pri kesovani. [W]
Gratulujeme Tome a věříme, že jsi to s tím klincem nemyslel zas tak vážně [^][:D].
Blahopřání ze střední moravy! Jsem potěšen, že stále funguješ.[B] (Starobrnem připíjím)
Taky se skromne pripojujeme ke gratulantum!! Prejeme, at mate dobry vyber aktivit a nezlenivite [;)] - dodnes si pamatuji Tvuj prispevek k vlaknu “Co vam prinesl GC” – takze, hlavne at vas to bavi !!
Velká gratulace do Brna! Jsem rád, že ses na to nevykašlal [;)]!
Víme Tomě, že upřednostňuješ kvalitu před kvantitou, ale číslo je to pěkné. Blahopřejeme.
Prostě gratulujeme - a hlavně ať to dál baví!!!
Super cislo !!! Moc gratuluji.
Gratulujeme [^] - tohle je pěkný číslo a k té tisícovce už jen kousíček [;)]
Gratulujeme Tome! Ať seš brzy na tisícovce a můžeme Ti dát geopupendo...! :)
M+3