KLOBOUK DOLŮ

:oPo přečtení logu v automatické poště mi spadla čelist a stejnými slovy, kterými hodnotí můj host navštívenou kešku, hodnotím i já jeho výkon: KLOBOUK DOLŮ !!!
Myslím, že si zaslouží virtuální medali a zveřejnění. http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=49395937-5866-4039-ab29-e0631a352218

Tak to je fakt parádička. Vypadá to na pěknou kešku, škoda že to máme tak trochu z ruky… Třeba bychom mohli založit sekci "Borec na konec" :slight_smile:

Tak bych si dovolil přispět svou troškou do mlýna:
Na mé skrýši Tisovsky vrch ([cache]GCXC0G[/cache]) v Krušných horách se objevila zpráva - FOUND IT - od kolegů z Německa - tihle jsou fakt borci B) (omlouvám se za předsudky, ale tohle bych do německých sousedů neřekl - většinou je mám spojené s nákupem trpaslíků, vyjídáním českých restaurací s řevem, chlastáním a lovením šlapek…). Mile potěšily i přiložené fotky - zatímco někteří měli problém i v létě, tihle jí dali i v extrémních podmínkách a zjevně si to užili :p.

Závidím a vracím se k práci :(. Mějte se všichni hezky!

Redy koukal jse na oba logy a fakt KLOBOUK DOLU..