Koncim - prenecham slusnym lidem do pece svoje kese

Dnes jsem chtel vyrazit na udrzbu severoceskych kesi a mel jsem v umyslu zalozit tam dalsi. Ale nejel jsem nikam.

Uzralo ve me rozhodnuti, ktere pocituju uz nekolik dnu - ze uz nehodlam investovat cas a penize do zabavy priblbliku, v posledni dobe vyrazne reprezentovanymi typky Alvarezem a Prdolou, ale jsou i dalsi. Takze pokud nekdo mate zajem moje kese prevzit, napiste - domluvime se s Haggaeusem jak na to. Jinak ty zbyle k 1.10.05 zaarchivuji. Na maily na toto tema krome nabidek k prevzeti nebudu reagovat, takze neztracejte cas. jarry.

Link - staci, kdyz se novy vlastnik domluvi z Jarrym.

Hele to me fakt mrzi tohle, ze by melo kvuli nasemu nazoru ubyt o jednoho geocachera, debatu jsme preci ukoncili, kazdy si odprezentoval to svoje, ale prchat ze sceny kvuli takovy hlouposti je preci ponekud neuvazene. Ty caches si zalozil, protoze te to bavilo, k mistum mas urcite nejaky vztah, preci to nehodlas rusit kvuli jedne rozepri, nechces si nejdriv pockat na to, az nejakou nekam schovam? Treba se ti to misto i obsah bude libit no a pokud ne, pak teprve muzes rict, ze jsem blbecek a novodobi cacheri jsou pitomci :frowning: Rozmysli to jeste a setrvej dal u tyhle prima zalezitosti. koneckoncu tim spis, pokud jsme blbecci, nestojime za to, abys zanechal neceho, co mas rad. A jak k tomu prijdou ty ostatni, kteri si tvoje cache oblibili?

Je mi to vlastně taky dost líto. Jarryho kontroverzní názory to tu docela oživovaly, a i když jsem s nimi často nesouhlasil, nebo mi připadaly až příliš extremistické, právě takové názory často dovedou debatu někam posunout. Ale především jsem si v poslední době moc užil Jarryho severočeské keše, jejichž kvalita pro mě je daleko důležitější než nějaké příspěvky na tomto fóru.

Ale vypadá to, že Jarry se už rozhodl, a já sem nechci psát jen plané plky. Jarry, bydlím dva bloky od Jiřáku, cca. 5 minut chůze k Tvé High Noon Cache. Takže pokud by sis to nerozmyslel, minimálně tuhle bych adoptoval.

Who

Je mi docela líto, kam až to došlo, ale bylo by mi líto ještě víc, kdyby měly některé tvoje cache kvůli tomu zmizet. Takže pokud se nenajdou i další zájemci, kteří by se o ně se mnou rozdělili, tak mám zájem převzít cache v okolí české Lípy a Mimoně - tam se vyskytuju celkem často a není to daleko. Méně často a dál jsou ještě Krumlovské, ale i tam jezdím tak ob měsíc, takže by to klidně šlo. O pražské a ostatní se doufám postarají jiní. Nejsem dvakrát aktivní zakladač keší, ale určitě se nenechám o GC odradit sebevětším prudičem…

Dekuji vsem ochotnym za nabidky “adopce”. V poradi, jak jsem nabidky dostaval by to zatim mohlo vypadat takhle (akorat Milancer jeste netusi, ze mu ji chci nabidnout, ale ma kousek od Ucha Lipnici, tak snad mu to nebude vadit.)

Pockam do konce tydne na pripadne reakce, pak vsechny zucastnene obeslu mailem a pres vikend bych to dokoncil. Jeste jednou dekuji. jarry.

Bretschneiderovo ucho (Lipnice) by jarry (GCPVW8)

MILANCER

Sleeping virgin (Ceska Lipa) by jarry (GCP653)

PITR pozdeji (az kes najde :slight_smile: )

Cross hill (Cesky Krumlov) by jarry (GCNK5C)

RAROCH

Yezzz (Cesky Krumlov) by jarry (GCNK5A)

RAROCH

Meee, hop (Putim) by jarry (GCNJXV)

RAROCH

Hells lizzardn`frog (Zahradky u Ceske Lipy) by jarry (GCMB8X)

PITR

Expansion`s magnetic child (Prague) by jarry (GCM3R4)

MEDCIN

Nebe Mc (Mimon) by jarry (GCKYC4)

HAGGAEUS

Above the little flag (Kyjov u Rumburka) by jarry (GCKC24)

PITR

Rock organ (Prachen u Noveho Boru) by jarry (GCK8T2)

PITR

Royal treasury (Berounsko) by jarry (GCJYD8)

ASTERIS

Koh-i-noor (Cesky Krumlov) by jarry (GCJTWJ)

RAROCH

High noon / V prave poledne (Prague) by jarry (GCJRQC)

whoever_cz

Bezdez / No fear (Ceska Lipa) by jarry (GCJGHT)

PITR pozdeji (az kes najde :slight_smile: )

Jeste na vysvetlenou - nekoncim s geocachingem jako takovym. Dostal jsem se diky novemu pracovnimu zarazeni do casoveho a tim castecne i do psychickeho tlaku. Musim na nejakou dobu venovat pozornost jinym vecem. Asi by se to nejak dalo, ale ztratil jsem motivaci. Proto radeji vcas koncim s kesotvorbou a udrzbou stavajicich kesi.

Hodne zdaru! Rad bych se s tebou nekdy setkal. Minimalne cache Nad praporkem jsem si opravdu uzil a uz treba jen kvuli tomu je mi lito tveho odchodu, at uz je Tvuj duvod jakykoli. Hodne zdaru do dalsiho zivota a doufam, ze se nekdy potkame s GPS na ceste.

Jarry, dobrej pokus!!! Je videt, ze sis sve puvodni rozhodnuti po vychladnuti rozmyslel, ale jinak je to vyzniva jako docela slusnej “podraz”. Vyhrozovat archivaci peknych ceskych kesi jen proto, ze jen nejsi ochoten se o kesky nadale starat a jeste to navliknout jako “konec s geo” neni tak uplne fer “ke zbytku sveta”. Geocaching ti muze hodne dat a jedine cim oplacis je prave vytvoreni vlastnich kesi a jejich naslednou udrzbou.


To by se libilo kazdemu, jen hledat, nic nezakladat a o nic se nestarat. Opravdu jdes novym geocacherum peknym prikladem!!! Nechces si to rozmyslet cele a nechat si nadale i kesky ? Do prace prece chodi vsichni…

Me se to cele zda jaksi ucelove, protoze Jarry s tim evidentne chtel skoncit uz driv a nazorovou rozepri, kde nikdo z nas na nej neutocil, tak jako on na druhou stranu, vyuzil docela obratne ve svuj prospech a takzvane “odesel se cti”. Viz nazor nekolika ucastniku diskuse, ze jsme to my ti zli, kteri Jarryho vypudili :frowning: Procez ted musim 20x premyslet, jestli muzu napsat malinko jiny nazor, nez ma nekdo jiny, aby nahodou dalsi obet nepadla na mou hlavu. To co jsi udelal a jak jsi to udelal Jarry, nebylo fer, nezlob se na me. Doufam, ze jsi tim nezasadil nebezpecny precedent. I tak se tesim na nalezy tvych (byvalych) cachi, pry jsou bezva.

V tomhle bodě bych se rád Jerryho zastal. Prošel jsem podobným vývojem a od té doby, co řídím pomalu celou zeměkouli, těm cachím moc nedávám. Vedle toho mi trochu vadí ta masovost a svým způsobem omezenost některých kolegů, což má asi Jerry podobné. Prostě na mě přišla chandra a jsem pořád buď v práci nebo doma u své mladé krásné ženy. Dokonce i Vistu jsem prodal. Pravda, hned jsem si koupil dvě jiné GPS … . Pozitivní na tom je, že jsem po zhruba tři čtvrtě roce takového necachování uložil další tři cache (už je jen popsat a nechat schválit) a čas od času si nějakou zajdu ulovit. Takže Jarrymu přeju hodně štěstí v pracovním i osobním životě a … ono ho to nepustí. Jak někdo chytí signál … .

Řekl bych, že na připomínky má právo Pítr, který je na seznamu a přebírá část cache.

Ostatním jde ten seznam jaksi na vědomí …


Mimochodem, ten Tvuj uváděný mail je jaksi nefunkční …

Mam dojem, ze se k tomu muzu vyjadrit taky, protoze to cele se me docela tyka a nemel jsem cas na to reagovat jinde a jindy. Jinak co se tyce funkcnosti mailu, patrne jsem se dopustil preklepu, sorrac, ted uz je to dobre.

Hrome :slight_smile: Tak ted :slight_smile: Snim svuj klobouk, jestli je to tedka spatne!

My tady všichni hrajeme golf ;)))

… a Golf je teď dostupný všem …

Ano… anebo díky Budulovi alespoň všem geocacherům… :slight_smile: Díky Budule za fajn golfové kešky! Zvlášť když nám u té naší poslední karlštejnské vynadal pan Ondřej Hejma, že mu lezeme do rány… :-)) Who

v

mozno naozaj dozrel cas aby sem mohli pisat iba ludia, ktori su zaregistrovani, pride mi zbabele upozornovat na niektore veci tymto sposobom..

Bretschneiderovo ucho (Lipnice) by jarry (GCPVW8)

MILANCER

Ahoj. Co se týče Bretschnaiderova Ucha, tak bych měl zájem.. Mám to taky kousek a chystám se založit novou Cache vedle Ucha na Ustech pravdy. Jsem už domluven s autorem díla R.Dvořákem a nejni proti-naopak. Mohl bych pak mít tyto dvě kešky na starost společně.. Jinak příští rok se budou dělat Zlatý voči, tak bych opět měl zájem.. Kdyby to šlo, Ucho bych chtěl..Moc. Díky aspon za odpověd. Minja